דף הבית / האופנוע של דריל דיקסון
הונדה המתים המהלכים

האופנוע של דריל דיקסון

הסדרה 'המתים המהלכים' (The Walking Dead) היא אמנם לא להיט בקרב הצופים הישראלים, אך בארה"ב היא אחת מהסדרות הפופולריות והנצפות ביותר. אז איך זה קשור אלינו אתם שואלים? הסדרה, שזה עתה סיימה לשדר את עונתה החמישית, כוללת גם דמות רכובה על אופנוע. בשבילנו זה מספיק.

אלו מכם שצופים בסדרה (אין צורך להתבייש, גם כותב שורות אלה נדבק במחלת הזומבים), בטח מכירים את דריל דיקסון. בעונות עבר הוא כבר רכב על אופנוע צ'ופר, אבל הדמות המגניבה, שמקפיד להסתובב תמיד עם רובה החצים שלו, זכה לקבל בעונה האחרונה אופנוע חדש, ועליו באנו לדבר.

daryl-dixon-and-his-zombie-apocalypse-custom-bike-photo-gallery_14הבסיס לאופנוע הפרויקט הוא הונדה CB750 נייטהוק משנת 92. ימאהה YZF-R6 תרם את המזלג, מערכת הבלימה והגלגל הקדמי. מאחור הבולם הוחלף לבולם מודרני יותר של חברת Progressive Suspension. מיכל הדלק מגיע גם הוא מימאהה, XS650 במקרה הזה. מערכת הפליטה נבנתה בעבודת CNC, בעוד דוד הפליטה הוא הדוד המקורי של האופנוע, שעבר קצת עבודה בסדנה. יש גם מושב עור בעבודת יד, ואת שאר הפרטים שיגרמו לאופנוע להיראות טוב בעולם פוסט אפוקליפטי מוצף בזומבים אתם יכולים לראות בעצמכם. בין היתר יש צמיגי קנדה ביג-בלוק, וכמובן מנשא מאחור לרובה החצים של דריל.

העבודה הקשה באמת, עם זאת, על פי הסדנה שבנתה את האופנוע, classifiedmoto, היא הבקשה של הפקת הסדרה, לבנות שני אופנועים זהים – משימה לא פשוטה באופנועים שנבנים רובם בעבודת יד. אנחנו מקווים שהאופנוע יישאר גם בעונה הבאה.

 

https://www.youtube.com/watch?v=b4ocySRi3vA

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

KTM-1290-superduke-r-01

ק.ט.מ: 1290 סופר דיוק R חדש לשנת 2020

דגם חדש ל'חיה' - ק.ט.מ 1290 סופרדיוק R - נצפה במבחנים באלפים; ייכנס חזיתית מול הטוען לכתר החדש של דוקאטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO