דף הבית / מגזין / האירוע השנתי של ב.מ.וו – גרמיש בבאר-שבע
BMW-Motorrad-Day-2018-044

האירוע השנתי של ב.מ.וו – גרמיש בבאר-שבע

האירוע השנתי של ב.מ.וו ללקוחות החברה עמד השנה בסימן גרמיש ו-BMW Motorrad Days - על מסלול מוטורסיטי בשדה-תימן, כולל פעלולן בינלאומי

צילום: אסף רחמים

האירוע השנתי של ב.מ.וו ללקוחות החברה כבר הפך למסורת. בכל שנה בסיום הקיץ מפיקה דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, אירוע גדול והמוני ללקוחות החברה הרוכבים על אופנועי ב.מ.וו. פעם זה טיול של יומיים ולינה במדבר, פעם טיול חד-יומי עם נושא, ופעם בילוי על חוף הכנרת.

השנה המשיכו אנשי ב.מ.וו לשבור את השגרה, ואפילו יצאו מהקופסה – את האירוע השנתי ללקוחות החברה הפיקו אנשי ב.מ.וו במסלול המרוצים מוטורסיטי בשדה-תימן, כשהקונספט היה BMW Motorrad Day – המקבילה הישראלית להפנינג השנתי שמתקיים בגרמיש, גרמניה, נמשך על-פני כמה ימים ומושך אליו עשרות אלפי רוכבי ב.מ.וו מכל העולם.

BMW Motorrad Day בישראל
BMW Motorrad Day בישראל

אז אנחנו לא בגרמיש ואין לנו עשרות אלפי רוכבי ב.מ.וו, אבל אין לנו במה להתבייש: כ-700 רוכבי ב.מ.וו מילאו את רחבת הפאדוק של מסלול מוטורסיטי ונהנו מהפנינג על-פני יום שלם. כל זה קרה ביום שישי האחרון.

רוכבי ב.מ.וו נהנו במהלך היום משפע של פעילויות, של מתקנים ושל מזון ושתייה. ברחבה המרכזית נפתחה סככת צל ענקית, שבה נפרסו שולחנות וכיסאות שיכולים לארח מאות אנשים. היו דוכני מזון רבים, ובמרכז הרחבה בר משקות חופשי. היו גם אולמות לתצוגה ומכירה של אופנועים ושל ציוד רכיבה ואביזרים, ובמהלך כל היום נהנו המשתתפים מלהקה שניגנה מוזיקה חיה. האווירה הייתה בהתאם.

700 רוכבי ב.מ.וו הגיעו
700 רוכבי ב.מ.וו הגיעו

בנוסף לכל אלו היו שתי פעילויות מיוחדות ויוצאות דופן. הראשונה הייתה נסיעות מבחן על כל ליין האופנועים של ב.מ.וו במסלול עצמו. צוות המדריכים של 'אופנוען מאומן' בראשות גידי פרדר הוביל במהלך היום קבוצות של רוכבים שנרשמו במקום לרכיבת מבחן על המסלול – כל קבוצה כ-10 דקות. זו הייתה הזדמנות מצוינת לכ-200 רוכבים לרכוב בפעם הראשונה על מסלול מוטורסיטי, ושל חלקם על מסלול בכלל. לפי התגובות, החוויה הייתה מצוינת ומלמדת. אגב, באופן כמעט מפתיע, דווקא אופנועי ב.מ.וו הקטנים – ה-G310GS וה-G310R – זכו לפופולריות על המסלול וסיפקו חיוכים רבים לרוכבים שבחרו בהם.

רכיבות מבחן על כל ליין אופנועי ב.מ.וו - על מסלול מוטורסיטי
רכיבות מבחן על כל ליין אופנועי ב.מ.וו – על מסלול מוטורסיטי

האירוע השני היה מופע הפעלולים (סטאנטס) של רוכב ב.מ.וו הבינלאומי מתי גריפין האיאי. גריפין, בן 39, רוכב פעלולים מקצועי, רוכב עבור ב.מ.וו כבר 15 שנים ברציפות, מסתובב בעולם ונותן הופעות סטאנטס על-גבי ב.מ.וו F800R כמעט מקורי לחלוטין, עם התאמות קלות לסגנון הרכיבה כמו כידון ומושב, וכמובן מיגונים מלאים לאופנוע.

גריפין עלה להופיע מספר פעמים באותו היום, כשבמקביל אליו מופיע נהג הדריפטים אולג וסיליקוב, כשהוא מפליא בביצועי דריפטים בב.מ.וו 240.

מתי גריפין ואולג וסיליקוב יחד על המסלול
מתי גריפין ואולג וסיליקוב יחד על המסלול

האירוע הסתיים בשעות אחה"צ בהצלחה גדולה, כשרוכבי ב.מ.וו נהנים מאירוע מיוחד ויוצא דופן ומההשקעה השנתית הגדולה של היבואן בהם. אנחנו כמובן בעד.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

kawasaki-KX500-83

נוסטלגיה: קוואסאקי KX500 – החיה

מוטוקרוס דו-פעימתי משנות ה-80 בנפח 500 סמ"ק עם 65 כ"ס על 100 ק"ג - מה כבר יכול להשתבש? קבלו את הקוואסאקי KX500

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן