דף הבית / חדשות / האי מאן: גיא מרטין שוקל לפרוש
A352B69ECBDA4F8CB48045B66A43BD4F

האי מאן: גיא מרטין שוקל לפרוש

כל חובב מרוצים מכיר את המרוצים המתרחשים בכל קיץ באי מאן, אך אם יש דמות שתרמה לפופולריות הרבה של המרוצים בשנים האחרונות היא ללא ספק הרוכב הססגוני גיא מרטין. אם אתם מעריצים אותו כדאי מאוד שתחזיקו לו אצבעות במרוץ השנה, כי ייתכן מאוד שזאת תהיה השנה האחרונה שמרטין מתחרה ב-TT של האי מאן.

מרטין בן ה-33 מתחרה באי מאן משנת 2004 ומאז הצליח לצבור לא פחות מ-15 פודיומים – שבע פעמים מקום השני ושמונה פעמים מקום השלישי, אך ניצחון תמיד חמק מבין אצבעותיו. מרטין מתחרה מוצלח גם במרוצי אופני הרים, הוא היה אחת הדמויות המרכזיות בסרט התיעודי "Closer to the edge" סביב המרוצים באי מאן, וכיכב בלא פחות מחמש סדרות, זאת מבלי להזכיר את ספרו שנמכר בצורה נאה. אלא שנראה שהתהילה הספיקה לדמות הלא שגרתית, בלשון המעטה: "אני צריך מנוחה ואיפוס מחדש. העבודה שלי היא מכונאי משאיות והסטתי את עיניי מהכדור. ענייני הטלוויזיה גם פגעו לי במרוצים. לא בתוצאות, ה-TT בשנה שעברה היה אחד המוצלחים ביותר שלי, אבל לא היו לי חמש דקות לעצמי. פעם התחריתי בשביל הכיף, עכשיו זאת עבודה קשה".

למעשה מרטין, בעל המבטא הבלתי מובן והפאות המפורסמות, תכנן לפרוש כבר השנה. הסיבה שגרמה לו להתחרות שנה נוספת הייתה העובדה כי קבוצת Tyco, עבורה הוא מתחרה, החליטה להחליף את אופנועי הסוזוקי באלו של ב.מ.וו. אחרי ההצלחה של מייקל דנלופ בשנה שעברה עם ה-S1000RR. אין ספק שמדובר בכלי תחרותי מאוד, ומרטין החליט כנראה לנסות בפעם האחרונה להשיג את הניצחון המיוחל שחמק ממנו לאורך כל השנים באי מאן. האם הוא יצליח במשימה? נחכה לחודש יוני ולמרוצים באי.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן