דף הבית / חדשות / האם ולנטינו רוסי יהיה כשיר למרוץ בארגון?
SRSMXRPBIFEM08CGO0C8

האם ולנטינו רוסי יהיה כשיר למרוץ בארגון?

ולנטינו רוסי, אשר שבר את רגל ימין לפני כשבועיים, בחן במסלול מיזאנו ימאהה R1, ובמידה ויהיה כשיר ישתתף כבר בסבב הקרוב במיזאנו

האם ולנטינו רוסי יהיה כשיר לסבב ה-MotoGP הקרוב בארגון? ייתכן שכן. רוסי רכב אתמול על ימאהה YZF-R1 במסלול מיזאנו, ובמידה ויהיה כשיר ישתתף בסבב הקרוב, כאמור בארגון, ספרד.

ולנטינו רוסי נפצע לפני כשבועיים וחצי, כשהתאמן בחווה הפרטית שלו ושבר את הטיביה והפיבולה – פציעה שכבר חטף ב-2010. רוסי נותח בבית-חולים באיטליה, השברים תוקנו על-ידי מוטות מתכת וברגים, וכעת הוא נמצא בתהליך החלמה. אחרי הפציעה הקודמת רוסי נח למשך 6 שבועות עד שחזר לפעילות ספורטיבית מלאה, וכעת, שבועיים אחרי התאונה המצערת, נראה שרוסי יתאושש מהר יותר. זה לא ברור מאליו כשמדובר ברוכב בן 38. כך או כך, המטרה של רוסי היא לחזור לפעילות מלאה מהר ככל האפשר.

במידה ורוסי לא יהיה כשיר לארגון, יחליף אותו רוכב הסופרבייק של ימאהה, מייקל ואן-דר מארק. במקרה כזה רוסי ינסה לחזור לסבב הבא אחריו, במוטגי, יפן.

נמשיך לעדכן.

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Ducat-e-Bikes-001

דוקאטי ממשיכה להרחיב את ליין האופניים החשמליים

בדוקאטי ממשיכים להרחיב את ליין האופניים החשמליים ומציגים עוד שלושה דגמים עירוניים מתקפלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO