דף הבית / חדשות / הארלי דיווידסון: לוקחים את ה-Livewire קדימה
הארלי דווידסון לייבוויר livewire

הארלי דיווידסון: לוקחים את ה-Livewire קדימה

בשנה שעברה סיפרנו לכם על האופנוע החשמלי של הארלי דיווידסון, ה-Livewire. מאז הציגה החברה את האופנוע ללקוחות נבחרים בארה"ב. לשנת 2015 מחליטה החברה להרחיב את הפרויקט ומתכננת להציג את האופנוע ללקוחות ברחבי העולם כדי לקבל מהם משוב.

ב-2014 הציגה הארלי דיווידסון את הלייבווייר והחלה להציע ללקוחותיה הנבחרים סיבוב התרשמות עם האופנוע על מנת לקבל מהם משוב לגבי איך האופנוע החשמלי של הארלי דיווידסון, אם אכן יגיע לייצור, צריך להיות. בשנת 2014 החברה ביצעה כ-30 תחנות ברחבי ארצות הברית בהן רכבו כ-15,000 רוכבים, מתוכם כ-6,800, חסרי רישיון רכיבה שביצעו רכיבת הדגמה על סימולטור המגיע לכל אירוע.

כעת מחליטה החברה לקחת את העניין צעד אחד קדימה ומתכננת להציג את האופנוע ברחבי העולם. לא ברור אם מדובר בצעד רציני לכיוון ייצור, אך מה שבטוח הוא שמבחינת יחסי ציבור מדובר במהלך מרשים מאוד. כעת על הפרק אירופה ואסיה, בנוסף לארה"ב וקנדה. הלייבווייר כבר הגיע למסלול ספאנג שבמלזיה ויהיה נוכח שם עד לאמצע השבוע הקרוב. מעבר לכך מתכננת הארלי להגיע גם לאירופה, שם מתוך תחרות ייבחרו כ-1,000 רוכבים באנגליה, גרמניה, צרפת, איטליה והולנד. כל זאת בנוסף ל-13 תחנות בארה"ב וקנדה.

עדיין לא באמת ברור עם האופנוע עצמו יגיע לייצור, אך אין ספק כי הארלי דיווידסון משקיע בו משאבים רבים ויהיה מעניין לראות כיצד העניין יתפתח.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

SV650-2019-001

חדש בארץ: סוזוקי SV650 בגרסת 2019 משופרת

גרסת 2019 של הסוזוקי SV650, המשופרת במערכת הבלימה ובמרווח ההטיה, הגיעה ארצה; המחיר: 48 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO