דף הבית / חדשות / הארלי-דיווידסון חושפת את הברונקס 975 – נייקד ספורטיבי
RA1250 Pan America 1250 / RS975 Bronx 975

הארלי-דיווידסון חושפת את הברונקס 975 – נייקד ספורטיבי

הברונקס 975 הוא הניסיון הראשון של הארלי-דיווידסון לפנות לקהל יעד ספורטיבי, דינמי וצעיר, ונראה שהצליח לה לא רע; יגיע לייצור במהלך 2020

הארלי-דיווידסון מציגה במילאנו את הנייקד החדש, שעליו כבר מסרה פרטים ראשוניים בעבר – הברונקס 975. 

הארלי-דיווידסון ברונקס 975
הארלי-דיווידסון ברונקס 975

הברונקס החדש עושה שימוש במנוע וי-טווין חדש מסדרת רבולושן-מקס, בנפח 975 סמ"ק מקורר נוזל, המפיק כ-116 כ"ס וכמעט 9.7 קג"מ, וככל הנראה בעל מאפיינים ספורטיביים למדי – בטח בהשוואה למנועים של הארלי.

המנוע החדש הוא גורם נושא עומס מרכזי בשלדת הברונקס, כך שהמכלול צפוי להיות קשיח למדי, ויש מערכת בולמים שעושה רושם איכותית למדי – עם מזלג הפוך בשרני מלפנים ובולם אחורי בעל מיכל גז מאחור, כששני הצדדים מתכווננים באופן מלא. גם הבלמים איכותיים למדי, כשלראשונה בהרלי משתפים פעולה עם ברמבו ומציידים את הברונקס בקליפרים רדיאליים מונובלוק של החברה האיטלקית. הצמיגים, אגב, של מישלין, וגם זה שיתוף פעולה של הארלי שמתקיים בפעם הראשונה.

בהארלי עדיין לא משחררים פרטים מלאים כמו משקל, גובה מושב ושאר המפרט הטכני, אולם הברונקס צפוי להגיע עם מערכת אלקטרוניקה מודרנית הכוללת מצבי ניהול מנוע ואופנוע, מערכת בקרת אחיזה מתקדמת, מערכת ABS להטיה, ושאר האלקטרוניקה המודרנית.

בהארלי-דיווידסון מציינים כי נכון לעכשיו מדובר בגרסת קונספט, אולם הברונקס בתצורתו הנוכחית יגיע לייצור כבר במהלך 2020, והוא כמובן יגיע לישראל.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן