דף הבית / חדשות / הארלי דיווידסון: 8 דגמים חדשים ל-2022
210249_my22_lowrider_s_lowrider_st_group_riding_jk_0341_8bit

הארלי דיווידסון: 8 דגמים חדשים ל-2022

בהארלי דיווידסון מציגים שמונה דגמים חדשים ומחודשים לשנת 2022 כאשר כולם מונעים על ידי אותו מנוע 117 אינצ'ים מעוקבים, או במספרים שמוכרים לנו - 1,923 סמ"ק

בהארלי דיווידסון מציגים שמונה דגמים חדשים לשנת 2022, כאשר כולם מונעים על ידי אותו מנוע 117 אינצ'ים מעוקבים מסדרת מנועי מלווקי אייט: סטריט גלייד ST ורואד גלייד ST, לואו ריידר S ולואו ריידר ST, ועוד ארבעה דגמי פרימיום מסדרת ה-CVO המיוחדת של הארלי.

Further. Faster. רחוק יותר ומהר יותר. זה הסלוגן בו פותחים בהארלי את ההצגה של שמונה דגמים חדשים לשנת 2022. כל הדגמים משתמשים במנוע הווי-טווין מסדרת המילווקי אייט (Milwaukee-Eight; שמונה) בנפח 117 אינצ'ים מעוקבים – 1,923 סמ"ק. המספרים מדברים על הספק של 106 כ"ס ב-4,750 סל"ד ומומנט של 17.23 קג"מ ב-3,500 סל"ד נמוכים. בהארלי משתמשים במנוע לראשונה באופנועים מייצור סדרתי, כאשר עד כה הם הגיעו בסדרות ה-CVO המיוחדות. שלושת דגמי ה-ST גם מציעים מהלך גלגל אחורי ארוך יותר לטובת נוחות ושיפור זווית הטיה בפניות.

הדגם החדש ביותר הוא הלואו ריידר ST (Low Rider), אשר חולק את המכלולים של הלואו ריידר S (ספורט – שניהם בתמונה בראש הידיעה) ומתווסף לו פיירינג חזית מסיבי עם פתחים שמתעלים את האוויר לרוכב – שעל-פי הארלי מזכיר את דגם ה-FXRT של שנת 1983 – וכן תיקי צד. בפיירינג יש גם הכנה למערכת שמע אופציונלית של הארלי. עוד שינוי לשני הדגמים הוא לוח שעונים חדש. דגם ה-S שוקל 308 ק"ג, בעוד ה-ST שוקל 19 ק"ג נוספים.

הסטריט גלייד ST והרואד גלייד ST חדשים וממשיכים את הצלחת סדרת 'King of the Baggers' הצוברת פופולריות בארצות הברית. מבחינה ויזואלית, שני הדגמים מקבלים כנף קדמית קטנה יותר לטובת מראה 'ספורטיבי', וחישוקים חדשים בצבע ברונזה שמתאים לנגיעות ברונזה במנוע. הסטריט גלייד מגיע עם מושב יחיד ושוקל 369 ק"ג, והרואד גלייד מגיע עם פיירינג החזית שנקרא 'אף הכריש' (Sharknose) ומציב את המשקל על 382 ק"ג.

בהארלי גם מודיעים על דגמי 2022 של משפחת ה-CVO מוגבלת הייצור, אשר מתאפיינת בגימורים מעשה יד ובצביעות מיוחדות. עד כה דגמי ה-CVO הגיעו עם המנועים הגדולים (117), שכאמור מוצעים עכשיו גם בדגמים ה'רגילים'. אין שינויים לעומת שנה שעברה למשפחה שמונה את הסטריט גלייד, רואד גלייד, טרי גלייד (טרייק עם שלושה גלגלים), והמצטרף החדש – רואד גלייד לימיטד שמחליף את הלימיטד משנה שעברה.

הארלי דיווידסון לואו ריידר S
הארלי דיווידסון לואו ריידר S
הארלי דיווידסון לואו ריידר S
הארלי דיווידסון לואו ריידר ST
הארלי דיווידסון סטריט גלייד ST
הארלי דיווידסון סטריט גלייד ST
הארלי דיווידסון רואד גלייד ST
הארלי דיווידסון רואד גלייד ST
הארלי דיווידסון CBO רואד גלייד
הארלי דיווידסון CVO רואד גלייד
הארלי דיווידסון CVO סטריט גלייד
הארלי דיווידסון CVO סטריט גלייד
הארלי דיווידסון CVO רואד גלייד לימיטד
הארלי דיווידסון CVO רואד גלייד לימיטד
הארלי דיווידסון טרי גלייד (טרייק)
הארלי דיווידסון CVO טרי גלייד (טרייק)
הארלי דיווידסון לואו ריידר ST
הארלי דיווידסון לואו ריידר ST
הארלי דיווידסון סטריט גלייד ST
הארלי דיווידסון סטריט גלייד ST

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

RX 300 2T My25 (8)

בטא מציגה את דגמי המוטוקרוס לשנת 2025

בבטא מציגים את דגמי המוטוקרוס של 2025 - ה-RX450 וה-RX300 הדו-פעימתי שמציע השנה יותר כוח ושלדה חדשה

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן