דף הבית / חדשות / הארלי מציגה: ג'וני המהיר – גרסאות אספנים חדשות
230037-enthusiast-my23-fltrxst-001-ab

הארלי מציגה: ג'וני המהיר – גרסאות אספנים חדשות

בהארלי דיווידסון מציגים גרסאות אספנים של 'ג'וני המהיר' - שביום מן הימים יימכרו בהרבה כסף - והפעם עם צביעה מיוחדת וסיפור על חזיר

בהארלי דיווידסון מציגים שלוש גרסאות במהדורה מוגבלת ומיתוג בשם 'Fast Johnnie'.

באופן טבעי, מהדורות אספנים נועדו לרכישה ואחסון לטווח ארוך, כאשר ביום מן הימים הן תימכרנה בהרבה יותר כסף מאשר שנקנו. מעין השקעה לטווח הארוך. 2,000 היחידות של הגרסאות המיוחדות לשנת 2023 יופקו מהסטריט גלייד ST, רואד גלייד ST ולואו ריידר ST.

שלושת דגמי 'ג'וני המהיר' של הארלי דיווידסון
שלושת דגמי 'ג'וני המהיר' של הארלי דיווידסון

המיוחד יבוא לידי ביטוי בצביעה הכחולה ובפסי המרוצים הלבנים, אשר מקבלים את ההשראה מ'מכוניות השרירים' (Muscle Cars) משנות ה-60 וה-70 הרחוקות. לכל גרסה יוצמד הסמל של  'Fast Johnnie' – ג'וני המהיר. האגדה מספרת שרוכב המפעל בשנות ה-20 (Ray Weishaar, להשכלה כללית) אימץ חזרזיר וקרא לו בשם ג'וני. אותו חזרזיר קטן וורוד היה מלווה אותו על מיכל הדלק בהקפות הניצחון.

כל הדגמים משתמשים במנוע הווי-טווין מסדרת המילווקי אייט (Milwaukee-Eight; שמונה) בנפח 117 אינצ'ים מעוקבים – 1,923 סמ"ק. המספרים מדברים על הספק של 106 כ"ס ב-4,750 סל"ד ומומנט של 17.23 קג"מ ב-3,500 סל"ד נמוכים. בהארלי החלו להשתמש במנוע לראשונה באופנועים מייצור סדרתי בשנה שעברה, כאשר עד כה הם הגיעו בסדרות ה-CVO המיוחדות. שלושת דגמי ה-ST גם מציעים מהלך גלגל אחורי ארוך יותר לטובת נוחות ושיפור זווית הטיה בפניות.

Low Rider ST
Low Rider ST

הלואו ריידר ST (Low Rider) חולק את המכלולים של הלואו ריידר S (ספורט) ומוסיף פיירינג חזית מסיבי עם פתחים שמתעלים את האוויר לרוכב – שעל-פי הארלי מזכיר את דגם ה-FXRT של שנת 1983 – וכן תיקי צד. בפיירינג יש גם הכנה למערכת שמע אופציונלית של הארלי. ה-ST שוקל 327 ק"ג.

Street Glide ST
Street Glide ST

הסטריט גלייד ST והרואד גלייד ST חדשים יחסית (משנת 2022), וממשיכים את הצלחת סדרת 'King of the Baggers' הצוברת פופולריות בארצות הברית. מבחינה ויזואלית, שני הדגמים מקבלים כנף קדמית קטנה יותר לטובת מראה 'ספורטיבי', וחישוקים חדשים בצבע ברונזה שמתאים לנגיעות ברונזה במנוע. הסטריט גלייד מגיע עם מושב יחיד ושוקל 369 ק"ג, והרואד גלייד מגיע עם פיירינג החזית שנקרא 'אף הכריש' (Sharknose) ומציב את המשקל על 382 ק"ג.

Road Glide ST
Road Glide ST

230047-flhxst-kf-02-bw

 

230037-enthusiast-my23-fltrxst-004-ab

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן