דף הבית / חדשות / ההתאחדות מציגה: קייטנת מוטוקרוס לילדים
1T9A8430

ההתאחדות מציגה: קייטנת מוטוקרוס לילדים

ההתאחדות מציגה קייטנת מוטוקרוס בת 5 ימים לילדים בגילאי 8-16, במכון וינגייט, בתנאי פנסיון מלא כולל לינה ובמחיר מסובסד

התאחדות הספורט המוטורי בתמיכת משרד התרבות והספורט וביוזמת עמותת המוטוקרוס הישראלית, משיקה את קייטנת 'מוטוקרוס וינגייט' לקיץ 2017. עומר שושני, מנכ"ל ההתאחדות: "אחת מהמשימות החשובות ביותר של ההתאחדות היא הזרמת דם חדש של חובבי ספורט ורכיבה מוטורית לענפי הספורט השונים בהתאחדות. עם יציאת ענפי הספורט של הליגות השונות לפעילות השנה, זה אך טבעי שנשיק במסגרת החופש הגדול את קייטנת המוטוקרוס הראשונה בישראל". כחלק מהרצון לקדם את תרבות הספורט המוטורי בקרב דור העתיד, תציע התאחדות הספורט המוטורי קייטנה לילדים חובבי רכיבה בגילאים 8–16, שיגיעו עם אופנוע בעל רישיון אפור או רישיון צהוב בתוקף (אין חובה ברישיון נהיגה ספורטיבי). ההרשמה פתוחה לכל ילד, גם למי שאינו חבר בהתאחדות או באחת מהעמותות. גם ילד שאין ברשותו אופנוע יוכל לקבל אופנוע בעלות מסובסדת בסך של 599 ש"ח למשך כל תקופת הקייטנה.

הקייטנה, שתתקיים בין התאריכים 20-24.8.17 (כולל לינה), תכלול 45 ילדים שיתחלקו לשלוש קבוצות בהתאם לגיל ולרמת הרכיבה, כאשר שלוש הקבוצות תתחלפנה בפעילויות שונות במהלך היום. הקייטנה תכלול כל יום חמש שעות אימון רכיבת מוטוקרוס בהדרכת מדריכים מקצועיים מובילים בענף, וכן אימוני בריכת שחייה וחדר כושר. במקביל, במטרה לחבר את הנוער לחוויות המוטוקרוס יהנו המשתתפים מהרצאות אורח מצד דמויות מובילות בענף בפרט ומתחום הספורט בכלל כדוגמת רווית נאור, אלון דאי, גב סלע ועוד. ביום החמישי והאחרון לפעילות יתקיים סבב תחרות במסגרת אליפות ישראל לילדים במוטוקרוס. התחרות תהיה פתוחה גם לילדים שלא השתתפו בקייטנה, ויוכלו להשתתף בה רק ילדים עם רישיון נהיגה ספורטיבית בתוקף. ילד ללא רישיון נהיגה ספורטיבית שירצה להשתתף בקייטנה על מנת ליטול חלק בתחרות ביום האחרון, יקבל שובר סבסוד מההתאחדות בסך של 250 ש"ח לצורך הוצאת רישיון נהיגה ספורטיבי.

עומר שושני מוסיף: "ההצלחות של רוכבים צעירים בשנים האחרונות מובילה ומצעידה את ענפי הספורט המוטורי הדו גלגלי קדימה. ניצחונות גב סלע בראלי אקו-אפריקה, אייל עפרוני שזוכה באליפות קטלוניה, משפחות זרקו, נורסלע ומלאכי שילדיהם מתאמנים ומתחרים בחו"ל, ועוד רבים אחרים מוכיחים שניצני ההצלחה כבר כאן. חינוך הדור הצעיר הינו אחד מהמשימות המרכזיות שלנו באם רצוננו הינו לקדם ולחשוף קהל רחב ככל האפשר לספורט המוטורי. מטרת הקייטנה היא קודם כל להעביר לקהל הצעיר ברמות שונות את יסודות רכיבת המוטוקרוס, ולחשוף את המשתתפים לענף. אנו מזמינים את ילדים חובבי אתגר ושטח לבוא ולהתנסות". 

הקייטנה מסובסדת על-ידי ההתאחדות, ועלות ההשתתפות בה תעמוד על 1,999 ש"ח לחברי עמותה מאחת מהעמותות החברות בהתאחדות – מחיר המהווה 50% הנחה מהמחיר המלא העומד על 4,000 ש"ח.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

דנילו פטרוצי

מה דעתכם על מנצח MotoGP ללא רישיון?

בשעה טובה: דנילו פטרוצ'י, רוכב מרוצים מוצלח ומנצח מרוצי MotoGP שמדגדג את גיל 30, החליט להוציא רישיון נהיגה על אופנוע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO