דף הבית / חדשות / הונדה: גרסת אדוונצ'ר ספורט לאפריקה טווין
2018 Africa Twin Adventure Sports

הונדה: גרסת אדוונצ'ר ספורט לאפריקה טווין

האפריקה טווין מקבל כמה עדכונים, וגם גרסה חדשה למרחקים ארוכים ועם יכולות שטח משופרות - אדוונצ'ר ספורט

הונדה משדרגת את האפריקה טווין המוצלח, שנתיים אחרי יציאתו לשווקים. האדוונצ'ר של הונדה מקבל מערכת פליטה חדשה, תיבת אוויר חדשה, מצערות חשמליות חדשות ו-3 מצבי ניהול מנוע, וגם בקרת החלקה חדשה עם 7 מצבי התערבות. ההספק הסופי של האפריקה טווין נשאר זהה – 95 כ"ס, אולם בהונדה מציינים כי יש יותר כוח זמין עד לשם. בנוסף, מצבר הליתיום-יון החדש מוריד 2.3 ק"ג ממשקלו הכללי של האופנוע, ויש שפיצים חדשים מנירוסטה.

הונדה אפריקה טווין אדוונצ'ר ספורט
הונדה אפריקה טווין אדוונצ'ר ספורט

על הבסיס הזה משחררים בהונדה גרסה חדשה לאפריקה טווין בשם אדוונצ'ר ספורט (הוצגה כקונספט – כאן), המיועדת לשפר את יכולותיו של האפריקה טווין – במיוחד בתחום הרכיבה למרחקים ארוכים ולרכיבת שטח.

האדוונצ'ר ספורט החדש מציע מיכל דלק בנפח גדול ב-5.4 ל' (24.2 ל' בסך הכל), שלטענת הונדה מאפשר כעת טווח רכיבה של כ-500 ק"מ. יש גם מושב חדש, נוח יותר, והמשקף הקדמי גבוה יותר ומגן טוב יותר מרוח. כל אלו משפרים את יכולותיו של האפריקה טווין למרחקים ארוכים.

האפריקה טווין אדוונצ'ר ספורט מקבל גם בולמים עם מהלך ארוך יותר ב-22 מ"מ (252 מ"מ ו-240 מ"מ מלפנים ומאחור בהתאמה), שכמו בגרסה הרגילה מתכווננים בשיכוך כיווץ והחזרה, יש מגן גחון גדול יותר, ויש רגליות רוכב רחבות יותר לרכיבת שטח.

פרט לאלו גרסת האדוונצ'ר ספורט מאובזרת בשקע מצית ובגריפים מחוממים, והוא מקבל סכמת צביעה ב-3 צבעים של אופנועי המרוץ של הונדה במרוצי ראלי בעבר. לטעמנו הוא נראה מעולה.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

4k0iJ5KCX0DaDTEDcYcSP8CH-090-oddballs-1967-vespa-piaggio-1550770504

נוסטלגיה: פיאג'ו סי

הפיאג'ו סי היה טוסטוס או טילון או אופניים עם מנוע עזר אופייני בשנות ה-80 ו-90 המוקדמות, שהגיע גם עם פדלים, והיה פופולרי על כבישי ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO