דף הבית / חדשות / הונדה חושפת מנוע חדש – טווין 755 סמ"ק
New Hornet Concept Update

הונדה חושפת מנוע חדש – טווין 755 סמ"ק

בהונדה מציגים מנוע טווין מקבילי חדש בנפח 755 סמ"ק המפיק 92 כ"ס - שישרת מספר אופנועים שיחלקו פלטפורמה משותפת

שני צילינדרים במקביל, 755 סמ"ק, 8 שסתומים, 92 כוחות סוס ו-7.6 קג"מ – אלו נתוני המנוע החדש של הונדה שיופיע במספר אופנועים שיחלקו פלטפורמה משותפת.

בהונדה עומדים להציג בקרוב מספר אופנועים חדשים, שיתחילו בהורנט החדש, אדוונצ'ר שייקרא ככל הנראה טרנסאלפ, ואולי גם דגם ספורטיבי עם פיירינג מלא, כדוגמת הימאהה R7. המשותף לכולם הוא מנוע חדש, אשר ייכנס אל כל אחד מהאופנועים המוזכרים.

New Hornet design concept sketches hint at the sting in its tail

בהונדה חושפים בשלב ראשון רק את המנוע החדש: טווין מקבילי בנפח 755 סמ"ק עם סידור א-סימטרי של 270° בין פיני הארכובה – סידור מוכר שנותן תחושה של וי-טווין בגלל תזמון ההצתה. ההספק המוצהר עומד על 92 כ"ס (67.5KW) ב-9,500 סל"ד והמומנט המקסימלי 7.6 קג"מ ב-7,250 סל"ד. סביר להניח שבגרסת האדוונצ'ר נתון ההספק ירד לכיוון 80 כ"ס ונתון המומנט יעובה.

כאמור, בקרוב מאוד נראה את המנוע יושב בנייקד ספורטיבי שיתמודד כנגד ק.ט.מ 890 דיוק R, אפריליה טואונו 660 וימאהה MT-07. בנוסף, בגרסה ספורטיבית כדוגמת ה-R7 של ימאהה, ובאופנוע אדוונצ'ר שייתן מענה בקטגוריית הביניים בה הונדה חסרים.

צפו בווידאו:

New Hornet Concept Update

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן