דף הבית / חדשות / הונדה מציגה שני דגמים חשמליים מעניינים
CRF

הונדה מציגה שני דגמים חשמליים מעניינים

בתערוכת טוקיו שהתקיימה בסוף שבוע האחרון הונדה הציגה שני דגמים חשמליים; על אחד מהם בהחלט היינו מוכנים לשים את היד

בסוף שבוע האחרון חשפה הונדה – בתערוכת טוקיו – שני דגמים חשמליים המבטאים את העתיד לבוא מהתעשייה. הדגם הראשון הוא הגרסה החשמלית לקטנוע מדגם בנלי, שמיועד לשליחויות, כשבמקום מנוע ה-110 סמ"ק מורכב מנוע חשמלי. המעניין הוא הפורמט שנבחר, המאפשר החלפה מהירה של שתי הסוללות, זאת בניגוד להטענה בשקע המקובלת יותר. בטר פלייס מישהו?

הונדה בנלי חשמלי - עם 2 סוללות נשלפות
הונדה בנלי חשמלי – עם 2 סוללות נשלפות

הדגם השני הוא המעניין יותר. הונדה לקחה את שלדת הקורה הכפולה מאלומיניום מההונדה CRF250R ואת מזלג השוואה ההפוך, ובתוך המוטוקרוסר הסטנדרטי שתלה מנוע חשמלי שפיתחה חברת MUGEN. מיוגן והונדה עובדים יחד שנים ארוכות, והחברה מוכרת בזכות חמשת הניצחונות הרצופים במירוצי האי מאן בקטגוריית האופנועים החשמליים. הונדה טרם חשפה פרטים על שני הדגמים.

למרות סגירת מפעל ALTA, שפיתח מוטוקרוס חשמלי מוצלח למדי, אין לנו ספק שהעתיד יחשוף בפנינו יותר ויותר דגמים חשמליים המיועדים לייצור, שכן העולם המוטורי נדרש לייצר פחות מזהמים ופחות רעש. לא מעט יצרני רכבים כבר נקבו בתאריכים עתידיים בהם יציעו אך ורק פתרונות חשמליים. תעשיית האופנועים צועדת לאותו הכיוון – רק לאחרונה כתבנו על אריק ביואל והמותג החשמלי שלו וכן על הגרסה החשמלית המיועדת לייצור של הארלי דיווידסון. אם הבחירה היא לרכוב על מוטוקרוס חשמלי או לא לרכב כלל, בהחלט היינו שמחים לשים את ידינו על דגם המוטוקרוס שהוצג.

CRF

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

mx8-rd-f

היט-אייר תאפשר רכיבות ניסיון עם כרית האוויר

היט-אייר ישראל תאפשר רכיבות התנסות עם אפודי כרית האוויר שלה ללא תשלום וללא התחייבות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO