דף הבית / חדשות / הונדה: CB4X אדוונצ'ר-ספורט 400 סמ"ק קונספט
Honda’s Rome R&D Centre proudly unleashes the CB4X at EICMA

הונדה: CB4X אדוונצ'ר-ספורט 400 סמ"ק קונספט

הונדה מציגה דגם קונספט של אדוונצ'ר-ספורט קרבי ומעוצב בעל מנוע 4 צילינדרים בנפח 400 סמ"ק; האם יגיע לייצור?

הונדה מציגה במילאנו קונספט מעניין ומעוצב: אדוונצ'ר-ספורט בעל מנוע 4 צילינדרים ספורטיבי בנפח 400 סמ"ק – הונדה CB4X קונספט.

הונדה CB4X קונספט
הונדה CB4X קונספט

ה-CB4X הוא בראש ובראשונה תרגיל בעיצוב של ולריו איילו וצוות המעצבים שלו, אולם הוא עשוי לרמז על כיוון חדש של הונדה – סדרת אופנועים בעלי מנוע 4 צילינדרים ונפח של 400 סמ"ק, אחים קטנים למשפחת ה-CB650.

כך או כך, ה-CB4X הוא קרוסאובר המשלב אלמנטים של אופנוע ספורט עם כאלו המגיעים מעולם התיור והאדוונצ'ר, והוא מיועד לשמש ככלי תחבורה יום-יומי יחד עם היכולת לתקוף כבישים מפותלים בסופי שבוע או לבצע נסיעות ארוכות, או כמו שהונדה מגדירים את זה – "כיף 7 ימים בשבוע". הגלגלים בקוטר "17 עם צמיגי כביש ספורטיביים, מערכת המתלים בקונספט היא מהשורה הראשונה, עם מזלג הפוך בשרני ובולם אחורי איכותי – שניהם מתכווננים, וגם מערכת הבלמים נראית נשכנית במיוחד. השלדה הראשית עשויה מאלומיניום, והזרוע האחורית החד-צדית פשוט יפהפייה.

העניין המרכזי ב-CB4X הוא כאמור העיצוב. סדנת העיצוב ניסתה (והצליחה) לשוות ל-CB4X מראה קרבי, כמו של נחש קוברה מסתער, כשהמשקף משתלב עם מיכל הדלק וכיסוייו, והוא גם מתכוונן לגובה. הפנס הקדמי משתלב גם הוא בחזות הקרבית, והוא מגיע עם פנסי LED ותאורת יום אוטומטית.

כאמור, לא ברור אם ה-CB4X יגיע לייצור, אולם הוא עשוי לרמז על הכיוון של הונדה, ובהחלט ייתכן שבזמן הקרוב נראה סדרת CB400 הכוללת CB400F נייקד, CBR400R ספורטיבי, וגם CB400X קרוסאובר. ימים יגידו.

Honda’s Rome R&D Centre proudly unleashes the CB4X at EICMA

Honda’s Rome R&D Centre proudly unleashes the CB4X at EICMAHonda’s Rome R&D Centre proudly unleashes the CB4X at EICMA

Honda’s Rome R&D Centre proudly unleashes the CB4X at EICMA

צוות המעצבים
צוות המעצבים

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

תגובה אחת

  1. Avatar

    מאוד מאוד בעד!

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן