דף הבית / חדשות / הוסקוורנה: בקרוב רטרו על בסיס ק.ט.מ 790 אדוונצ'ר
Husqvarna-801-1

הוסקוורנה: בקרוב רטרו על בסיס ק.ט.מ 790 אדוונצ'ר

בהוסקוורנה עובדים על אופנוע רטרו-מודרני על בסיס הק.ט.מ 790 אדוונצ'ר החדש, כחלק ממשפחת הרטרו המודרני של המותג

בהוסקוורנה עובדים על הרחבת ליין אופנועי הכביש שלהם בסגנון רטרו-מודרני. אל דגמי הוויטפילן והסווארטפילן 401 ו-701, הבנויים על בסיס ק.ט.מ 390 דיוק ו-690 דיוק, יצטרף בקרוב דגם רטרו בשם 801 הבנוי על בסיס הק.ט.מ 790 אדוונצ'ר שהוצג בתערוכת מילאנו בתחילת החודש.

המגזין הבריטי MCN חושף תמונות 'ריגול' ממפעלי ק.ט.מ במטיגהופן, שבהן בוחנים אנשי הוסקוורנה קונספט ראשוני של אופנוע רטרו בעל פנס עגול, שכאמור בנוי על בסיס הפלטפורמה של ה-790 אדוונצ'ר החדש.

תחילת תהליך הפיתוח של ההוסקוורנה 801; צילום: ק.ט.מ / MCN
תחילת תהליך הפיתוח של ההוסקוורנה 801; צילום: ק.ט.מ / MCN

כאן נציין במאמר מוסגר שאלו לא באמת תמונות ריגול אלא תמונות יח"צ מהונדסות היטב שיצרנים שולחים למגזינים מובילים כדי להתחיל לעורר את דעת הקהל.

כך או כך, בתמונות שחושף מגזין MCN נראה ק.ט.מ 790 אדוונצ'ר, כשהוא מתחיל לקבל עבודת גוף של אופנוע רטרו – על זה מעיד היטב הפנס העגול שנלקח מהסווארטפילן. חשוב לציין שהתמונות מראות שתהליך הבנייה של ההוסקוורנה החדש נמצאות רק בתחילת התהליך.

פרט לפנס הקדמי ולחיפוי הזמני שלו, שמעיד על מסיכת חזית מעוצבת שתותקן בעתיד, נראה שה-790 הופשט כולו, ובמקום עבודת הגוף שלו מתחילים בהוסקוורנה לבנות עבודת גוף חדשה עם מושב שונה ושטוח יותר ופנס אחורי שנלקח גם הוא מה-701. גם מיכלי הדלק הגדולים של ה-790 אדוונצ'ר הוחלפו במיכל קטן יותר וזמני, ועל החישוקים הורכבו צמיגים דו-שימושיים.

אנחנו מהמרים שבעתיד, עם התקדמות תהליך הפיתוח, נראה תמונות ריגול נוספות של ה-801 החדש, שקרוב לוודאי ייקרא סווארטפילן 801.

אחת נוספת - מאחור
אחת נוספת – מאחור

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

BARCIA

וידאו: עשן שתי פעימות לכבוד ל"ג בעומר

בגלל השרב אסור להדליק מדורות, אז קבלו עשן שתי פעימות ישר למסך מאת ג'סטין בארשה

3 תגובות

  1. הדבר הכי מכוער , עשוי מחלקי עודפים ⁉️⁉️⁉️

  2. עשוי חלקים מהמזבלה בוואדי ג'וז

  3. בחזרה לעתיד

    נראה ממש דוחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO