דף הבית / חדשות / הוסקוורנה מציגה את דגמי המוטוקרוס של 2018
Husqvarna-MX-2018-016

הוסקוורנה מציגה את דגמי המוטוקרוס של 2018

כמו בק.ט.מ, יש TC85 חדש לחלוטין עם בולמי אוויר, ויש שיפורים לכל ליין דגמי המוטוקרוס של הוסקוורנה; בקרוב בארץ

הוסקוורנה מציגה את ליין דגמי המוטוקרוס של 2018, רגע לפני ההשקה העולמית של אופנועי האנדורו – בין היתר עם הדו-פעימתיים TE250 ו-TE300 עם מערכת הזרקת הדלק. כזכור, המותג הוסקוורנה נמצא בבעלות ק.ט.מ, וליין דגמי האנדורו והמוטוקרוס של הוסקוורנה נשען על הטכנולוגיה של הכלים המקבילים מבית ק.ט.מ. בראש החידושים לדגמי המוטוקרוס של 2018 – TC85 חדש לחלוטין, עם בולמי אוויר AER, מנוע חדש, שלדה חדשה ועיצוב חדש.

הגרפיקה החדשה של הוסקוורנה ל-2018
הגרפיקה החדשה של הוסקוורנה ל-2018

TC85

הכלי החשוב של הוסקוורנה ל-2018 כשמדובר במוטוקרוס הוא ה-TC85 החדש לחלוטין. אופנוע המוטוקרוס לילדים מקבל השנה מנוע חדש – חזק יותר מקודמו לאורך כל טווח הסל"ד, שלדת כרומולי חדשה, וכן מערכת מתלים חדשה עם בולמי אוויר AER43 מלפנים ו-EXplor PDS מאחור. יש גם מערכת פליטה, כידון, רגליות, בלמים וקלאץ' חדשים, ובעיקר יש עיצוב חדש הנשען על העיצוב של אופנועי הוסקוורנה הגדולים יותר, כדי ליצור זיקה ספורטיבית בין הדגמים. למעשה, ה-TC85 החדש הוא הק.ט.מ SX85 החדש – עם עבודת גוף של הוסקוורנה.

ה-TC85 החדש
ה-TC85 החדש

שיפורים גם בדגמי המוטוקרוס הגדולים

מלבד ה-TC85 החדש, בהוסקוורנה גם משפרים ומשדרגים את ליין אופנועי המוטוקרוס הגדולים. כך למשל, החל מהשנה הוחלפה מערכת הבלימה לכזו של מגורה, במקום הקליפרים של ברמבו. לטענת הוסקוורנה, מערכת הבלימה החדשה מספקת יותר עוצמה ויותר רגש מבעבר.

דגמי ה-4 פעימות מקבלים מצבר ליתיום-יון חדש, חזק יותר, דגמי ה-2 פעימות מקבלים סט-אפ חדש לקרבורטור, ואילו כל ליין הדגמים מקבלים כיסוי מושב חדש עם אחיזה טובה יותר, וכן גרפיקה חדשה ל-2018.

אופנועי המוטוקרוס של הוסקוורנה צפויים להגיע ארצה בשבועות הקרובים על ידי היבואנית המקומית, עופר-אבניר.

TC50
TC50

Husqvarna-MX-2018-012

Husqvarna-MX-2018-019

 

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Ducati-Panigale-V2-White-Rosso-010

דוקאטי פניגאלה V2: עכשיו גם בלבן

בדוקאטי מציגים גרסה לבנה-אדומה בוהקת לפניגאלה V2; לא רק באדום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO