דף הבית / חדשות / הוסקוורנה עושה לנו בית ספר
Husqy-training-bar-nov-025

הוסקוורנה עושה לנו בית ספר

השתתפנו בקורס אנדורו בסיסי לרוכבי הוסקוורנה בהדרכת בר נוב - כחלק מפעילויות סניף הוסקוורנה מודיעין החדש

סניף הוסקוורנה החדש במודיעין לוקח את תחום השטח והאנדורו צעד אחד קדימה. מעבר לאולם התצוגה המפואר, שלחלוטין עומד בסטנדרטים הגבוהים של סניפי דגל בחו"ל, ומעבר לשירותי אחסנת האופנועים הקיימת בסניף, אנשי עופר-אבניר מבצעים פעילויות לרוכבי אנדורו בכל יום שישי. זה יכול להיות אירוח בסניף של רוכבי שטח מכל המותגים, עם קפה, סחלב ופינוקים כאלה ואחרים (ומניסיון – מאוד נוח להגיע לסניף עם הנגרר והאופנוע, להחנות ממול לסניף ולבצע את ההתארגנויות לרכיבה בסניף עצמו), זה יכול להיות רכיבות משותפות, ויש גם אירועים כמו הדרכות רכיבה לרוכבי הוסקוורנה.

Husqy-training-bar-nov-003

ביום שישי לפני שבועיים השתתפנו בהדרכת רכיבה שכזו, שהעביר רוכב קבוצת המרוצים של הוסקווארנה, בר נוב. ההדרכה התקיימה בשטח שממול לסניף הוסקוורנה במודיעין, והיא הועברה ללא תשלום לרוכבי הוסקוורנה, כאמור כחלק מהפעילויות המתקיימות במרכז השטח במודיעין מדי יום שישי מאז הקמתו.

מאחר והקורס היה פתוח לכל רוכבי המותג בכל הרמות, המדריך התמקד במספר טכניקות בסיסיות שידברו כמעט לכל רוכב שטח – הנפת גלגל תוך שליטה בבלם האחורי, הנפת גלגל לפני מכשול, שליטה וייצור אחיזה בעליות תלולות וביצוע פנייה בשיפוע צד. למרות העובדה שההדרכה הועברה בחינם, ניכרה ההשקעה הן בהכנת המסלול והמכשולים מראש והן במהלך ההדרכה עצמה. וכך נהנו כ-15 רוכבי הוסקוורנה מהדרכה של כמה שעות ששיפרה את היכולות הטכניות שלהם, וכן מאווירה מצוינת של אחוות מותג.

הפעילות הרבה שמייצרים המועדונים השונים היא מבורכת לטעמנו, והיא עוזרת הן ביצירת 'אחוות רוכבי אינדורו' והן בקידום מקצועי של הרוכבים והתחום. ואם מעורבת בפעילות הזו גם עגלה עם בורקסים חמים, מה עוד יכול רוכב לבקש?

אודות יוחאי דויטש

Avatar
רוכב אנדורו ארצישראלי חובב, הייטקיסט בחיי היום-יום, ואם תבדקו את שם המשפחה תגלו שהוא האח הצעיר והאחראי של אחד ממטורללי המערכת...

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

2 תגובות

  1. Avatar

    באמת להוריד את הכובע, זה סטנדרט גבוה לתחום, בהחלט זה שיקול רציני לקנות הסקוורנה

  2. Avatar

    רוכבים יקרים, יהיה נחמד אם הרכב והנגרר לא יתפסו 3 חניות. יש עוד מי שרוצה לחנות שם. בטוחני שתגיעו לדרך איך לעשות זאת. קצת התחשבות. קצת. :)

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן