דף הבית / חדשות / החובשת הדרוזית הראשונה הרוכבת על דו-גלגלי
בלקיס אבו עואד-PH

החובשת הדרוזית הראשונה הרוכבת על דו-גלגלי

בלקיס אבו עואד מבוקעתא היא החובשת הדרוזית הראשונה במד"א שרוכבת על דו-גלגלי - פיאג'ו MP-3 תלת-גלגלי

בלקיס אבו עואד בת ה-23 מהיישוב בוקעאתא שברמת הגולן היא החושבת הראשונה במד"א שרוכבת על דו-גלגלי. אבו עואד החלה להתנדב במגן דוד אדום בגיל 16 כמתנדבת נוער. כיום היא חובשת ונהגת אמבולנס מתנדבת במד"א באזור רמת הגולן. בטקס בהשתתפות ראש המועצה המקומית בוקעאתא עבאס אבו עואד, מנהל מרחב ירדן במד"א אורן אביטן ואחראי יחידת הכוננים והאופנועים במרחב ירדן של מד"א דודו ברגר, נחנך הקטנוע – פיאג'ו MP3 תלת-גלגלי – באמצעותו בלקיס תוכל להגיע ולהציל חיים במהירות ביישובים בגולן.

"אצלנו בקהילה מתקשים לקבל את הרעיון שאישה תנהג על אופנוע או אפילו באמבולנס, ותטפל במטופלים בכל שעות היממה. אני מרגישה שמעבר לשליחות שיש בטיפול בחולים ופצועים ובהצלת חיים, יש לי שליחות גם בעצם היותי חובשת, נהגת אמבולנס ועכשיו גם חובשת על אופנוע במגן דוד אדום, ארגון ההצלה הלאומי של ישראל", אמרה אבו עואד, והוסיפה: "אני גאה מאוד להיות האופנוענית הדרוזית הראשונה במד"א. אני קוראת לבנות נוספות מהכפרים הדרוזים להצטרף לארגון, ומאמינה שאני האישה הדרוזית הראשונה שמגיעה להציל חיים על אופנוע מד"א – אבל לא האחרונה".

בלקיס אבו עואד והפיאג'ו MP3 של מד"א
בלקיס אבו עואד והפיאג'ו MP3 של מד"א

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

Ducati-Panigale-V2-White-Rosso-010

דוקאטי פניגאלה V2: עכשיו גם בלבן

בדוקאטי מציגים גרסה לבנה-אדומה בוהקת לפניגאלה V2; לא רק באדום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO