דף הבית / חדשות / החובשת הראשונה בישראל על אופנוע גדול
החובשת הראשונה במדא על אופנוע כבד - צילום אלירן אביטל 27.5.19 (3)

החובשת הראשונה בישראל על אופנוע גדול

ראומה מדינה עמית, חובשת במד"א מזה 4 שנים, קיבלה לאחרונה סוזוקי ויסטרום 650 מזווד להצלת חיים; החובשת הראשונה במד"א על אופנוע

ראומה מדינה-עמית, חובשת מתנדבת במגן דוד אדום מזה 4 שנים המתגוררת בכוכב יאיר, היא האישה הראשונה במד"א אשר רוכבת על אופנוע בגודל מלא – סוזוקי DL650 ויסטרום המאובזר ומזווד בציוד רפואת חירום להצלת חיים.

האופנוע החדש, שנתרם על-ידי תורם אנונימי מאגודת ידידי מד"א, נמסר למדינה-עמית היום (ב') בטקס שבו השתתפו ראש מועצת כוכב יאיר, מנכ"ל מד"א ומנכ"לית אגודת ידידי מד"א. ראומה, אם לשלושה ילדים ויועצת שיווק במקצועה, תהיה אחראית על אזור השרון, ועם האופנוע תוכל להגיע במהירות לזירות כאלו ואחרות. עלותו של הסוזוקי DL650 ויסטרום כשהוא מאובזר ומזווד בציוד להצלת חיים עשויה להגיע ל-100 אלף ש"ח ואף יותר.

"כשהתחלתי להתנדב במגן דוד אדום, הילדים שלי היו בני שנה, חמש ותשע. זה היה נראה לי בלתי אפשרי, אבל אני כל כך שמחה שהצלחתי. אין תחליף להתנדבות במד"א, והסיפוק שאני מרגישה כשאני מטפלת במי שזקוק לכך הוא אדיר", אמרה ראומה, והוסיפה: "רכבתי על אופנועים כבדים במשך שנים רבות, ומאוד אהבתי את זה. החלטתי לוותר על הרכיבה לטובת הילדים. עכשיו, כשאני חוזרת לרכוב על אופנוע, תוך שילוב של עזרה לאחר והצלת חיים, הדבר מסב לי אושר גדול".

מערכת פול גז מאחלת לראומה הצלחה רבה ורכיבה בטוחה וזהירה.

ראומה מדינה-עמית עם הסוזוקי ויסטרום 650 ועם מנכ"ל מד"א וראש מועצת כוכב יאיר
ראומה מדינה-עמית עם הסוזוקי ויסטרום 650 ועם מנכ"ל מד"א וראש מועצת כוכב יאיר

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז

עשוי לעניין אותך

Champ-Factory-Launch-047

בשישי: מסיבת פתיחת הקיץ של ק.ט.מ ואינדיאן

ק.ט.מ ואינדיאן פותחות את הקיץ במסיבה ללקוחות בחוף האון שבכנרת

3 תגובות

  1. כל הכבוד לה

  2. קול-בי קריינות ודיבוב

    מקסים. בהצלחה!

  3. רון, מרחב ירקון

    בהצלחה, נשמה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO