דף הבית / טיולים / הטיול השנתי לרוכבי ב.מ.וו – גרסת 2019
BMW-Trip-2019-010

הטיול השנתי לרוכבי ב.מ.וו – גרסת 2019

בפעם השמינית ברציפות, דלק מוטורס מוציאה את הטיול השנתי לרוכבי ב.מ.וו - הפעם בהשתתפות 350 רוכבים ו-500 משתתפים

דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, ממשיכה את המסורת זו השנה השמינית ברציפות ומוציאה את הטיול השנתי ללקוחותיה – רוכבי אופנועי ב.מ.וו.

צילום ועריכה: שי דרויאק

השנה הטיול השנתי יצא לדרום – לכרם רמון שליד מצפה רמון. כ-350 רוכבים על אופנועיהם הגיעו לטיול, כשחלקם הגיעו עם מורכבת, ובסך הכל השתתפו כ-500 איש ואישה בטיול – שהיה מפגן כוח מרשים למדי של אופנועי ב.מ.וו עם נחש ארוך שנמתח לאורך קילומטרים והורכב כולו מאופנועי ב.מ.וו, ובעיקר R1200GS ו-R1250GS על דגמיהם השונים.

גם השנה הטיול נחלק למסלול כביש ולמסלול שטח, כשבמסלול השטח התובעני השתתפו כ-50 רוכבים. חלקם, אגב, המשיך לאחר האירוע להמשך טיול בנגב, כולל לינה בשטח. המאסה הגדולה רכבה כמובן בכביש, כבכל שנה.

וכרגיל בטיולים מעין אלה – חוץ ממסלול הטיול המעניין שכלל את המכתש הגדול, ירוחם, דימונה וכבישי הנגב, בהגעה לכרם רמון חיכתה לרוכבים ארוחת צהריים מושקעת במיוחד. טיול למיטיבי לסת, כבר אמרנו…

כמה GS-ים אתם רואים בצילום?
כמה GS-ים אתם רואים בצילום?

לאחר הארוחה נהנו הרוכבים מהופעה בת שעה של עיליי בוטנר וילדי החוץ, שהצליחו להרים את הקהל – גם אחרי ארוחת הצהריים.

הסיבה שכולם אוהבים טיולים מסוג זה היא לא רק המסלול המהנה, הרכיבה הקבוצתית או הפינוקים הרבים שמחכים לרוכבים בכל נקודה, אלא גם האפשרות לקשר בלתי אמצעי ובלתי פורמלי עם מנהלי ועובדי המותג – שהגיעו כמובן בהרכב מלא, כולם ברכיבה.

כמו תמיד, אנחנו חושבים שאירועים כאלה, שמטרתם להחזיר קצת לרוכבי המותג ולפרגן להם בחזרה, עושים רק טוב לכולם, מפתחים את התרבות המוטורית כולה, מחזקים את המותג בעיני הלקוחות, ואפילו גורמים ל'גאוות יחידה' בקרב הרוכבים. נתראה בשנה הבאה כמובן.

'נחש' אופנועים בן קילומטרים
'נחש' אופנועים בן קילומטרים
בכרם רמון
בכרם רמון

BMW-Trip-2019-004

קיבוץ בארי - נקודת המפגש ליציאה
קיבוץ בארי – נקודת המפגש ליציאה

BMW-Trip-2019-003

BMW-Trip-2019-007

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 42, רוכב על אופנועים 26 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

honda-cr500r-99-01

נוסטלגיה: הונדה CR500R – שתי פעימות של פעם

במשך 17 שנים יצרה הונדה את ה-CR500R - אופנוע מוטוקרוס דו-פעימתי מטורף בנפח 500 סמ"ק שאיים להתנקש בכל מי שרכב עליו במסלול או במדבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO