דף הבית / טיולים / הטיול השנתי של לקוחות ב.מ.וו
bmw motorrad israel event
bmw motorrad israel event

הטיול השנתי של לקוחות ב.מ.וו

דלק מוטורס ממשיכה במסורת של טיול שנתי ללקוחות המותג ב.מ.וו - הפעם לכפר הנוקדים ומצדה

צילום: רונן טופלברג

בדלק מוטורס, יבואני ב.מ.וו, כבר הפכו את זה למסורת – אחת לשנה הם אוספים הלקוחות הרוכבים על אופנועי ב.מ.וו ומוציאים אותם לטיול מפנק. בשנה שעברה הם יצאו ליער להב, והשנה לכפר הנוקדים ומצדה, כולל לינה במאהל של כפר הנוקדים.

צילום: זיו בניונסקי; עריכה: שחר עמי מזרחי

הטיול הזה הוא בעיקר הדרך של ב.מ.וו-ישראל להגיע באופן אישי ללקוחות שלהם, והפוך – מאפשר מפגש בלתי אמצעי ולא רשמי של לקוחות המותג היוקרתי עם מנהליו ובעלי התפקידים – ברק כהן, מנהל מותג ב.מ.וו בישראל, נדב שחם המנהל הטכני, רן מנהל המוסך, מכונאים, אנשי מכירות וכו'. כולם היו שם, לא רשמיים, חלק בלתי נפרד ממאסת הרוכבים. גם ריצ'רד סטלן, מנהל המכירות האזורי מטעם ב.מ.וו העולמית, השתתף בטיול ורכב על R1200GS, וגם איתו החלפנו כמה מילים על ב.מ.וו, על ישראל, על גרמניה, ובכלל.

כ-250 אופנועים השתתפו ברכיבה, חלק לא קטן מהם בהרכבה. הם נחלקו לשתי קבוצות – שטח וכביש – שנסעו בשני מסלולים שונים. בסוף יום הרכיבה הראשון הם נפגשו כאמור בכפר הנוקדים, שם חיכתה להם ארוחת ערב מפנקת ומופע סטנד-אפ. במעמד הזה גם נחשף ה-R1200RS החדש.

250 אופנועים, כולל כאלו...
250 אופנועים, כולל כאלו…

לפנות בוקר התעוררנו כדי לצאת למצדה ולראות את הזריחה מהמרפסת של העולם. הרכיבה בכביש המפותל בן 20 הקילומטרים מכפר הנוקדים למצדה, בחושך מוחלט, עם עוד עשרות אופנועי ב.מ.וו סביבך, היא חוויה מיוחדת ועוצמתית. אחרי טיפוס רגלי למצדה קיבלנו הרצאה של רון מנדלבאום, רוכב וכותב ותיק, על מאורעות מצדה, כך שאפילו חזרנו הביתה חכמים יותר.

את הדרך חזרה לכפר הנוקדים בכביש המהנה הזה כבר עשינו באור יום, ובהרבה גז. לא סתם בחרנו ב-R1200R לטיול הזה. אחרי מבחן הדרכים שעשינו לו ושבו התאהבנו בו, רצינו ליהנות שוב מהאיכויות הגבוהות שלו, וכפרטנר לטיול הזה הוא היה מושלם. על בסיסו גם בנוי ה-R1200RS החדש, כך שלקראת המבחן ל-RS תהיה לנו פרספקטיבה מלאה.

מתים על האופנוע הזה!
מתים על האופנוע הזה!

בכלל, לראות כמות כזו גדולה של אופנועי פרימיום במקום אחד (למרות שהיו גם לא מעט אופנועים ישנים) – זו חוויה מיוחדת. אפשר לעבור על כל אופנוע ואופנוע ולראות את הנגיעות האישיות של הבעלים. כשמדובר בכלים יוקרתיים שרובם גם מאוד יקרים – זה לא פחות ממרתק.

בטיול כזה, שבו משתתפים מאות רוכבים שונים, בגילאים וברמות רכיבה שונים ועל אופנועים שונים, יש חשיבות עליונה לשמירה על המרחב האישי ועל אזור הנוחות ברכיבה. קל מאוד להיגרר אחרי רוכבים מהירים ממך, לצאת מאזור הנוחות ואז להיות מופתע, וזה נכון לכל טיול מרובה משתתפים – על אחת כמה וכמה טיולים כאלו גדולים.

עד לטיול של שנה הבאה – תיהנו מהווידאו ומהגלריה.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

SYM MAXSYM 400 (3)

נוסטלגיה: סאן יאנג מקסים

המקסים (Maxsym) 400 היה הקטנוע הראשון בנפח בינוני של סאן-יאנג בשנת 2011, וכמה שנים לאחר מכן כבר הגיעה גרסת ה-600 שלו שהפכה להיות רבת-מכר בישראל

תגובה אחת

  1. כיף לקרא וכיף לראות את התמונות ואולי בפעם הבאה R1200R, מנסה לדחוק את הקץ… לנכדה שלישית

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן