דף הבית / חדשות / הטכנולוגיה הישראלית של Ride Vision – לשת"פ איטלקי
Ride-Vision

הטכנולוגיה הישראלית של Ride Vision – לשת"פ איטלקי

חברת הביטוח האיטלקית Sara Assicurazioni תיתן הנחה משמעותית בפרמיית הביטוח לרוכבי דו-גלגלי שירכבו עם מערכת ההתראה של Ride Vision הישראלית

חברת הביטוח Sara Assicurazioni, אחת מחברות הביטוח הגדולות באיטליה, הודיעה על הסכם עם חברת Ride Vision שבמסגרתו תוטמע הטכנולוגיה שפיתח הסטארט-אפ מהרצליה באופנועים של מבוטחי החברה.

מספר כלי הרכב הדו-גלגליים הנעים באיטליה עומד על כ-6.5 מיליון – המספר הגדול ביותר של אופנועים וקטנועים מבין מדינות האיחוד האירופי. במקביל לצמיחת שוק האופנועים באיטליה, צמח גם היקף התאונות שבהן מעורבים כלי רכב מסוג זה במדינה: קרוב ל-42,000 תאונות עם קרוב ל-50,000 נפגעים, לרבות 755 הרוגים, וזה בשנת 2018 בלבד. גורמים אלו היו מהמאיצים להסכם שיתוף הפעולה בין שתי החברות.

במסגרת ההסכם תציע Sara Assicurazioni למבוטחיה בעלי רכב דו-גלגלי להתקין את מערכת ההתראה החזותית של Ride Vision וליהנות מהוזלה משמעותית בפרמיית הביטוח שלהם. ההסכם ייכנס לתוקף בתחילת שנת 2020, עם כניסתה הרשמית של Ride Vision לשוק האיטלקי.

הטכנולוגיה של Ride Vision היא אחת מהיחידות בעולם שפותחה באופן ייעודי ובלעדי להגן על רוכבי כלי רכב דו גלגליים בפני הסכנות הרבות והייחודיות שאורבות להן בכבישים באמצעות ניבוי חזותי של ההתרחשויות בקרבת האופנוע.: Ride Vision פיתחה טכנולוגיה למניעת התנגשויות בשם CAT (ר"ת Collision Aversion Technology), המשלבת בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת. היא סורקת את סביבת האופנוע במרחב של 360 מעלות, מנתחת את הנתונים, ומספקת לרוכב התראות אודות סכנות במהירות של כמאה מילי-שניות. ההתראות מוצגות בפני הרוכב כהודעות קוליות וחזותיות ידידותיות שאינן פוגמות בריכוז שלו בעת הנהיגה. המערכת עושה שימוש במצלמות וידאו סטנדרטיות לא יקרות ובחיישנים שכבר מותקנים בכל אופנוע, זאת על מנת שהפתרון יהיה נוח במחירו לכל נהג. ההתראות מותאמות במדויק לסכנות הניצבות בפני רוכבי אופנועים שמרווח הביטחון שלהם בכביש מצומצם באופן משמעותי בהשוואה למכוניות.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

3 תגובות

 1. Avatar

  מעניין מאד שווה בדיקה

 2. Avatar

  אז אנחנו גם יכולים לבטח אצלם? :)

 3. Avatar

  ווטו כל כך הרבה דו גלגלי נמכרים באיטליה, מהו הדגם הפופולרי בקטנועים? ומהו הדגם הפופולרי באופנועים?
  לשנת 2018… והאם יש אפשרות לבדוק עד ימים אלו.. 2019

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן