דף הבית / חדשות / הספורט המוטורי בישראל יוצא לדרך במלוא הכוח, שוב
1T9A8565

הספורט המוטורי בישראל יוצא לדרך במלוא הכוח, שוב

התאחדות הספורט המוטורי הודיעה על פתרון לכל הסכסוכים והבעיות ומכריזה על תאריכי פתיחת העונה בענפים השונים

בשורה משמחת לחובבי הספורט המוטורי: כבר בשבועות הקרובים צפויה להתרחב פעילותה הספורטיבית של התאחדות לספורט המוטורי בשיתוף כלל נציגי הענפים, כולל עמותת הסופרמוטו הישראלית. הפעילות תצא לדרך בזמן הקרוב, לאחר שכל נציגי הענפים והעמותות הגיעו להבנות בדבר זהות חברי ההתאחדות, וזאת בעקבות הסכמות הדדיות שהושגו וקיבלו תוקף של פסק דין, ולאחר חודש של דיונים בין כל הצדדים. במסגרת ההבנות, שהושגו לאחר מו"מ ארוך, הצטרפה עמותת רוכבי הסופרמוטו הישראלית כחברה מן המניין להתאחדות לתקופת ניסיון בת 3 חודשים. בתום התקופה תיבחן חברותה בשנית על-ידי הגורמים המוסמכים בהתאחדות, לרבות באשר לשאלה האם עמדה בכללי ההתאחדות.

בעקבות ההסכמות והדיונים הארוכים בין כל העמותות וההתאחדות, צפויים לצאת לדרך בשבועות הקרובים סבבי תחרויות בכל ענפי הספורט תחת ההתאחדות. כך יוצא שהסבב הראשון באליפות ישראל באנדורו יתקיים ב-8.7, סבב ראשון באליפות ישראל בסופרמוטו צפוי לצאת לדרך ב-15.7, סבב שני באליפות ישראל במוטוקרוס צפוי להתקיים ב-22.7, וסבב שלישי של ענף הסופרבייק יתקיים ב-21.7. בנוסף לענפים המוכרים צפויים להיפתח עוד ארבעה תתי-ענפי רכיבה תחת התאחדות לספורט המוטורי: טיפוס גבעה, טריאל, קטנועי מסלול וילדים. מרוץ טיפוס הגבעה הראשון יתקיים ב-5.8, ואילו המרוץ הראשון בענף הטריאל יתקיים ב-26.8.

עומר שושני, מנכ"ל ההתאחדות: "אני שמח לומר כי כל הצדדים הנוגעים לתחום נקטו בגישה שקולה ואחראית, והצליחו להגיע לכדי הבנות. לאחר חודש של דיונים והסכמות הגענו לשלב שאנו מוכנים לצאת לדרך. אחרי מספר חודשים של הפסקה, אנו צפויים להתחיל ולהתחרות ולפתוח את סבבי אליפויות 2017. עם מסלולים חדשים שצפויים לצאת לדרך בענפי האנדורו המוטוקרוס והסופרבייק, עם ההסכמות הקיימות כיום שיש בין הצדדים, ובעיקר עם רעב הרוכבים לבוא לעשות ספורט מוטורי. כולי תקווה כי מכאן נצא לדרך חדשה שעיקרה עשייה".

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Honda-Dream-Dealer-Launch-13

בשלישי: לילה לבן בהונדה אופנועים

בשלישי הקרוב יתקיים בהונדה לילה לבן - ערב מכירות אופנועים וציוד עם הנחות גדולות על אופנועים וקטנועים, על ציוד רכיבה ועל ביגוד ממותג של הונדה

תגובה אחת

  1. Avatar

    קודם כל שיהיה בשעה טובה
    איפה כל זה אמור לקרות ?

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן