דף הבית / חדשות / העתיד החשמלי של ב.מ.וו: Definition CE 04 קונספט
BMW-CE-04-Concept-003

העתיד החשמלי של ב.מ.וו: Definition CE 04 קונספט

קמפיין NextGen של ב.מ.וו עוסק בדגמי העתיד החשמליים של היצרנית; בין דגמי הרכבים השונים יש גם קונספט מעניין של קטנוע חשמלי - CE 04

הב.מ.וו Definition CE 04 הוא חלק ממערך אסטרטגי שלם של ב.מ.וו בנושא הכלים החשמליים העתידיים. מדובר על קטנוע חשמלי אורבני שכרגע – כדגם קונספט – משקף את היכולות של הגרמנים.

בב.מ.וו מאוד גאים במערך הרכבים החשמליים שלהם. עד כה בב.מ.וו העלו מעל חצי מיליון כלים חשמליים על כבישי העולם, חשפו קורקינט חשמלי החדש, דגם קונספט ספורטיבי ה-ויז'ן DC רודסטררודסטר קונספט ה-E-Power Roadster, קונספט חשמלי על-בסיס ה-C1 ודגם ה-C Evolution – שהוצג לראשונה ב-2012, שודרג לדור השני אחרי 4 שנים, ואף קיים כדגם A2 עד 125 סמ"ק – שנמכר בסוכנויות.

ב.מ.וו CE 04 קונספט
ב.מ.וו CE 04 קונספט

כעת משחררים בב.מ.וו קונספט דו-גלגלי חדש שנקרא בשם Definition CE 04 (הגדרה או חדות) – כחלק מחשיפת העתיד החשמלי בקמפיין NextGen. אין פרטים טכניים למעט הרציונל מאחורי העיצוב המגניב, שנועד למשוך לקוחות אורבניים שרוכבים על בסיס יומי למרחקים קצרים ומחפשים כלי מרשים ואופנתי.

ל-CE 04 סוללות שטוחות הממוקמות בחלקו התחתון ומאפשרות עיצוב בסגנון 'לואו רואד' אמריקאי – נמוך ושטוח. העיצוב גם מנסה לחשוף את הטכנולוגיה המשולבת עם יחידת הנעה חשופה, צלעות קירור, זרוע אחורית חד-צידית, רצועת ההנעה וגם המתלה האחורי.

לקונספט ה-CE 04 יש מסך TFT מפוצל חדש בגודל 10.25″ המאפשר הקרנת מערכת הניווט לצד נתוני מנוע ומהירות. המסך החדש הוא הפיתוח האחרון של בוש (BOSCH) המאפשר הקרנת מידע שונה בשני חלקי המסך דרך חיבור בלוטות' ואפליקציית MySpin, המאפשרת שידור אפליקציות ניווט, תקשורת ומוזיקה על-גבי מסך האופנוע.

בנוסף מציעים בב.מ.וו מעיל רכיבה מיוחד הנקרא Parka, חסין מים, עם חיווי אור מתחלף על השרוולים ועל הכובע, עם האפשרות לטעינת הטלפון הסלולרי בכיס המעיל.

כאמור, מדובר כרגע בקונספט בלבד, שמציג את היכולות של ב.מ.וו ואת הכיוון אליו תצעד החברה בתקופה הקרובה.

BMW-CE-04-Concept-001

BMW-CE-04-Concept-002

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן