דף הבית / חדשות / ויקטורי: בקרוב אופנוע חשמלי
2015-vision-lightbox-04

ויקטורי: בקרוב אופנוע חשמלי

אם תהינו לרגע מה צפויה לעשות פולאריס עם בראמו לאחר רכישתה, יש לנו כעת רמז ברור למדי. חברת ויקטורי, הנמצאת כמו בראמו בבעלות פולאריס, רשמה בארצות הברית תחת שם מסחרי את השם Charger. השם כבר נותן רמז לבאות, וכעת כולם בטוחים כי ויקטורי צפויה להציג אופנוע קאסטום חשמלי.

האם פולריס תנצל את יכולותיה של יצרנית האופנועים החשמליים בראמו כדי לייצר אופנוע חשמלי עבור ויקטורי? זה בהחלט נראה ככה. למרות שכרגע מדובר בשם מסחרי בלבד, תחת רישום השם כבר נרשם כי מדובר באופנוע חשמלי, כך שהדמיון לא צריך להיות כל כך מפותח. למרות זאת, בפועל מדובר בצעד הגיוני לחלוטין מכמה סיבות.

הסיבה הראשונה והגלויה לעין יכולה להיות מענה לפרויקט ה-LiveWire של הארלי-דיוויסון. כעת כשיש ברשותה את הטכנולוגיה יכולה ויקטורי להציע אף היא אופנוע חשמלי, והדבר יהיה קל בהרבה עבורה. הסיבה השנייה היא שבראמו ככל הנראה כבר החלה לעבוד על פרויקט שכזה, כך שייתכן שהדרך אפילו קצרה משחשבנו. בשנה שעברה הציגה בראמו את תכניות העתיד שלה וביניהן אף עמד קרוזר שענה לשם eCruiser, כפי שאתם יכולים לראות בצידו השמאלי התחתון של התמונה משמאל.

ויקטורי משקיעה בכיוונים שונים לאחרונה. אחרי שדיווחנו על כוונותיה להיכנס לעולם המרוצים, כל שנותר לנו כעת הוא להמתין בסבלנות ולראות לאן הדברים יתפתחו, אך אנו משערים שעד לסוף השנה נשמע על הצ'רג'ר שוב.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

09_Ducati MIG-RR_Troy Bayliss_UC75869_Mid

צפו: האופניים החשמליים של דוקאטי מפגינים יכולות

טרוי בייליס, שהביא לדוקאטי 3 תארי סופרבייק עולמי, מפגין את יכולות אופני השטח החשמליים החדשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO