דף הבית / חדשות / ולנטינו רוסי שבר את הרגל
SRSMXRPBIFEM08CGO0C8

ולנטינו רוסי שבר את הרגל

רוסי שבר את הטיביה והפיבולה - פציעה חוזרת מהעבר - בעת שהתאמן בסיבולת בחווה הפרטית שלו באיטליה; הצפי להחלמה - 12-6 שבועות

בשורה לא טובה לחובבי ה-MotoGP ולאוהדי ולנטינו רוסי בפרט: רוסי שבר הערב את רגלו בעת אימון בחוותו הפרטית, וזמן ההחלמה צפוי להיות לפחות 6 שבועות.

ולנטינו רוסי התאמן הערב בסיבולת במסלול הפרטי שבחווה שלו באיטליה, התרסק, וכתוצאה מכך שבר את הטיביה והפיבולה ברגלו – ככל הנראה באותו המקום שבו נפצע ב-2010, אז זמן ההחלמה עמד על 6 שבועות. רוסי נלקח לבית החולים, שם הוא נכנס לניתוח לקיבוע העצמות השבורות. כרגע לא ידועים פרטים מדויקים על זמן ההחלמה, אולם ההערכות מדברות על 12-6 שבועות עד שיוכל לחזור ולהתחרות.

המשמעות המיידית היא שרוסי לא ישתתף בסבב הקרוב במיזאנו – הסבב הביתי שלו שיתקיים בסוף השבוע של ה-10.9, וככל הנראה גם לא בסבב שלאחר מכן באראגון, ספרד (24.9), כלומר הוא מאבד סיכוי מעשי להתחרות על האליפות העונה. עוד ייתכן שהפציעה הזו תסמן את סוף הקריירה המפוארת של הדוקטור, שמחזיק ב-9 תארי אליפות עולם בקטגוריות השונות ב-GP.

נמשיך לעדכן

עדכון, 1.9.17, 12:00: ולנטינו רוסי נותח במהלך הלילה בבית-חולים באנקונה והשברים קובעו על-ידי פלטת מתכת וברגים. הניתוח עבר בהצלחה, וכעת מחכים לעדכון על זמן ההתאוששות וההחלמה.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 43, רוכב על אופנועים 27 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

KTM RC 8C-12

ק.ט.מ RC 8C: כל היחידות נמכרו תוך 4 דקות

כל 100 היחידות של דגם המסלול הטהור של ק.ט.מ, ה-RC 8C החדש, נמכרו ללקוחות ברחבי העולם בתוך פחות מחמש דקות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO