דף הבית / חדשות / אז מה היה לנו השבוע?
shinya-kimura-yamaha-mt07

אז מה היה לנו השבוע?

חדשות מעניינות יותר ופחות מהשבוע החולף

ק.ט.מ כיכבה השבוע לא מעט בכותרות, גם עם ק.ט.מ וגם עם הוסקוורנה שנמצאת תחתיה. החברה עובדת על מספר פרויקטים במקביל, ואחד האופנועים המעניינים עליהם מדובר הוא אדוונצ'ר 390. המנוע יהיה אותו סינגל של הדיוק וה-RC, בנפח 373.2 סמ"ק, אך כנראה ששאר המכלולים, כמו שלדה ומתלים, יהיו שונים כדי להתאים למשימה.

יש בחברה האוסטרית גם מחיר לאופנוע שעדיין לא קיים. על-פי ההערכות, אופנוע ה-MotoGP שהיצרנית האוסטרית מפתחת – ה-RC16, יגיע לכביש הציבורי בכמות מוגבלת של 200 יחידות. המחיר הצפוי הוא כ-140,000 יורו. אם אין לכם כסף ל-RC213V-S של הונדה, אתם יכולים לחסוך פה כמה שקלים.

כן - גם אנחנו נרצה השוואתי של RC16 מול הונדה RC231V-S ודוקאטי דזמוסידצ'י
כן – גם אנחנו נרצה השוואתי של RC16 מול הונדה RC213V-S ודוקאטי דזמוסדיצ'י

הוסקוורנה הופיעה בחדשות עם אופנועים שיעשו שימוש באותו המנוע בדיוק – אופנועי הכביש החדשים שלה (401), שכבר נתפסו בעדשות המצלמה באירופה. האחד – ויטפילן (Vitpilen) שהוא בסגנון קפה רייסר, והשני סורטפילן (Svartpilen) שהוא יותר סקרמבלר.

Husqvarna_401_Range
הוסקוורנה 401. השמות מסובכים מדי, אבל הלוק מכפר על כך

ימאהה גם כיכבה השבוע בכותרות, בעיקר עם ה-MT-07. החברה היפנית מתכננת להרחיב את המשפחה, ובמילאנו נתפסה בעדשות המצלמה גרסת הטרייסר שלו. ימאהה לא עוצרת שם – בעתיד צפוי להצטרף לסדרה דגם נוסף, כנראה בסגנון רטרו כלשהו. כטיזר למה שצפוי לבוא הציגה החברה בביאריץ שבצרפת דגם מיוחד שעוצב על ידי שינייה קימורה (Shinya Kimura). החברה דאגה גם לטיזר מושקע ביוטיוב להנאתכם:

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן