דף הבית / חדשות / חדשים בארץ: דגמי TM דו-פעימתיים מוזרקים
EN_250_Fi_ES_2T_890_500_left_45_front

חדשים בארץ: דגמי TM דו-פעימתיים מוזרקים

TM Racing משיקה 4 דגמים חדשים בישראל: 2 דגמים דו-פעימתיים חדשים עם מערכת הזרקת דלק ו-2 דגמי 4 פעימות מחודשים ומשפורים; המחירים: החל מ-63 אלף ש"ח

ליגל, יבואנית TM Racing לישראל, מודיעה על הגעתם ארצה של 4 דגמים חדשים לישראל: צמד דגמי 250 ו-300 סמ"ק דו-פעימתיים חדשים בעלי מתנע חשמלי, מערכת הזרקת דלק וגל איזון, וצמד דגמי 4 פעימות – 250 ו-300 סמ"ק – אשר חודשו לחלוטין לשנת הדגם 2020.

EN250 / 300Fi ES

EN250 / EN300 Fi - דו-פעימתיים עם הזרקת דלק וגל איזון
EN250 / EN300 Fi – דו-פעימתיים עם הזרקת דלק וגל איזון

ה-EN250 וה-EN300 הדו-פעימתיים נבנים מחדש לשנת 2020, ומציעים לראשונה ב-TM מערכת הזרקת דלק אלקטרונית, גל איזון למנוע ומתנע חשמלי. לצורך כך המנוע נבנה מחדש (בלוק מנוע חדש לגמרי), וגם הצילינדר חדש.

מערכת הזרקת הדלק החדשה הכוללת מחשב ניהול מנוע, גוף מצערת בייצור עצמי של TM Racing עם מעברים מוחלקים, צמד מזרקים המזריקים את הדלק ישירות למעברי היניקה בצילינדר, חיישן טמפרטורת אוויר, חיישן לחץ וחיישן מצב מצערת, כאשר הזרקת השמן מתבצעת לתוך גוף המצערת על-ידי משאבת שמן של מיקוני. מיכל השמן, המכיל כ-1 ליטר, נמצא בקורת השלדה הימנית, ויש גם חלונית ביקורת, ומיכל הדלק מגיע בנפח 10.5 ליטרים או מוגדל ל-12 ליטרים. מחשב ניהול המנוע החדש מאפשר לרוכב לבחור בין שני מצבי רכיבה – הראשון אגרסיבי והשני מתון יותר הכולל גם בקרת אחיזה. בנוסף, משאבת קלאץ' חדשה יוצרת פעולת מצמד רכה יותר לעומת הדגמים הקודמים.

שינוי נוסף נמצא במערכת הפליטה, כששסתום הכוח החשמלי מופעל כעת על-ידי מנוף במקום על-ידי כבלים. יש גם רדיאטורים חדשים עם צינורות סיליקון, ויש צלעות קירור על מכסי הקלאץ' והסלילים – לפינוי חום.

בולמי הקאיאבה שופרו גם הם, כשהמזלג בקוטר 48 מ”מ מטיפוס קארטרידג’ סגור מקבל עם בושינגים משופרים וציפוי TIN חיצוני חדש למוט הפנימי להקטנת החיכוך – בעיקר בתחילת המהלך. משאבת הבלם הקדמי של ברמבו חדשה, והיא בעלת רגישות טובה יותר (משאבת ניסין בדור הקודם). יש גם מסך מחוונים חדש ונוח יותר לקריאה, עם מד שעות מנוע ומדידות זמנים.

לשנת 2020 גם העיצוב והפלסטיקה עודכנו, כשיש מגני טלסקופים חדשים, מסיכת חזית חדשה עם תאורת LED היקפית – כולל בפנס הראשי, וכן כונסי רדיאטורים חדשים, ויש גם מדבקות חדשות איכותיות יותר עם גרפיקה חדשה.

EN250 / 300Fi TWIN EX

EN250 / EN300Fi - מרובעי הפעימות מתחדשים לגמרי
EN250 / EN300Fi – מרובעי הפעימות מתחדשים לגמרי

גם דגמי ה-4 פעימות קיבלו מנועים חדשים לגמרי, עם מבנה קטן וקל יותר לטובת שיפור ההתנהגות וקלות התפעול. המנועים החדשים, בנפחים של 250 ו-300 סמ”ק, מצוידים בראשים חדשים שנועדו ליניקה ופליטה מהירות
יותר לעומת הדגמים הקודמים. בנוסף יש גל ארכובה חדש וקל יותר עם טלטל חדש, מסבי החלקה, בוכנה חדשה וגוף מצערת חדש בתצורת ‘דאון-דראפט’, אשר משפרים את היניקה, מפחיתים את החיכוך הפנימי, משפרים את פינוי החום ומעלים את התפוקה לכל אורך רצועת הסל”ד. דגמי ה-4 פעימות החדשים מקבלים מערכת פליטה חדשה עם שתי יציאות מראש המנוע וחיבור לצמד משתיקים קטנים בצדי האופנוע בזנב השלדה. המנוע החדש מקבל גם מערכת ניהול מנוע חדשה ובה שני מצבי רכיבה – אחד אגרסיבי והשני מתון יותר עם בקרת אחיזה.

פרט למנועים החדשים, צמד דגמי ה-4 פעימות מקבלים את כל השינויים שמקבלים דגמי ה-2 פעימות, כולל הבולמים המשופרים, הרדיאטורים החדשים, משאבת הבלם הקדמי, לוח השעונים, פנסי ה-LED, והפלסטיקה והגרפיקה החדשות.

מחירים:

EN250Fi ES 2T – החל מ-63,000 ש"ח
EN300Fi ES 2T – החל מ-66,000 ש"ח
EN250Fi TWIN EX 4T – החל מ-68,000 ש"ח
EN300Fi TWIN EX 4T – החל מ-71,000 ש"ח

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

KARIBOU (1)

מודעה: קריבו הרפתקאות אופנועים בעולם

קריבו הרפתקאות אופנועים מציעה טיולי אופנועים ייחודיים ברחבי העולם בכמה סגמנטים ובגישה קצת שונה - החל מהמסלול, דרך המלונות והמסעדות, ועד האווירה הכללית

תגובה אחת

  1. Avatar

    הללויה!!
    סוף סוף הגיעו הדגמים אחרי שנתיים של שקט..
    מתי נוכל לקרא על מבחן דרכים שלהם??

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן