דף הבית / חדשות / חדש בארץ: דוקאטי היפרמוטארד 950
hyp_950_4034

חדש בארץ: דוקאטי היפרמוטארד 950

ההיפרמוטארד 950 - הגרסה האחרונה של ההיפרמוטארד מבית דוקאטי - הגיע ארצה; המחירים: 98 אלף לגרסה הרגילה ו-136 אלף לגרסת SP

ליגל, יבואנית דוקאטי לישראל, מודיעה על הגעתו ארצה של ההיפרמוטארד 950 – הגרסה העדכנית ביותר של ההיפרמוטארד מבית דוקאטי שעליה רכבנו בהשקה העולמית בחודש שעבר. למעשה, השוק הישראלי הוא אחד הראשונים בעולם לקבל את ההיפרמוטארד 950.

ההיפרמוטארד 950 עבר כמה שינויים חשובים ביחס ל-939 הקודם – החל ממנוע הטסטהסטרטה בנפח 937 סמ"ק, שטיפס בהספק, עיבה את המומנט וירד במשקל, דרך שלדה ושלדת זנב חדשות, ארגונומיה משופרת ויעילה יותר, ועד מערכות אלקטרוניקה מתקדמות ומסך TFT צבעוני.

לשנת 2019 ההיפרמוטארד 950 כבר שואף לשלמות, הוא קל מאוד לרכיבה, וזה אחד האופנועים היותר מהנים שעליהם רכבנו בזמן האחרון. את ההתרשמות המלאה שלנו מההיפרמוטארד – וגם מגרסת ה-SP הקרבית – תוכלו לקרוא כאן בקישור.

מחירו של ההיפרמוטארד 950 נקבע בישראל על 97,950 ש"ח, וגרסת ה-SP הקרבית – הכוללת בולמי אוהלינס, קוויקשיפטר מקורי לשני הכיוונים, חישוקי מרקזיני קלים, תוספות קרבון וצביעה קרבית יותר – תעלה 135,950 ש"ח.

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז

עשוי לעניין אותך

Triumph-003

אלבר-מוטו תייבא את טריומף לישראל

כעת זה סופי - אלבר-מוטו תייבא את אופנועי טריומף לישראל; מערך הייבוא יוקם בעתיד הקרוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO