דף הבית / חדשות / חדש בארץ: ה-RSV4 של אפריליה
19-rsv4_

חדש בארץ: ה-RSV4 של אפריליה

ה-RSV4 החדש נחת בישראל עם 217 כ"ס, מכלולי שלדה מושדרגים, מערכות אלקטרוניקה מתקדמות ופיירינג אווירודינמי הכולל כנפונים; המחיר: 150 אלף ש"ח

עופר-אבניר, יבואנית אפריליה לישראל, מודיעה על הגעתו ארצה של ה-RSV4 החדש שהוצג בתחילת השנה.

כבר יותר מעשור שהאפריליה RSV4 מהווה את אחד הסמנים הימניים בקטגוריית הסופרבייק, כפי שגילינו בדגם הקודם, ולשנת 2021 באפריליה ממשיכים באבולוציה העקבית של הדגם ומשפרים אותו בתחומים רבים. מנוע ה-V4 הותאם לתקנות יורו 5 המחמירות על-ידי הוספת 22 סמ"ק לנפח – ל-1,099 סמ"ק (1,077 סמ"ק בדגם האחרון). מערכת פליטה חדשה מאפשרת לשמר את הנתון של 217 כ"ס, כמו דגם הפקטורי הקודם והפחות חנוק. עם זאת, לשנת 2021 גם גרסת ה-RR מקבלת את המנוע המוגדל עם 217 כוחות הסוס, וזאת לעומת 201 כ"ס בגרסה הקודמת.

אפריליה RSV4 דגם 2021
אפריליה RSV4 דגם 2021

מבחינת אלקטרוניקה יש חיישן מדידת אינרציה IMU בשישה צירים חדש מדגם Marelli 11MP, השולט על מערכת בלימת מנוע רב-שלבית. השנה התווספו עוד שלושה מצבי רכיבה, לסך של שישה: שלושה למסלול (שניים מהם בהתאמה אישית) ושלושה לכביש (אחד בהתאמה אישית) המשנים בהתאם את שאר הבקרות של האופנוע. יש מסך TFT גדול יותר ופנסי LED חדשים מלפנים (דומים ל-RS660 החדש) עם פנסים לפנייה, המאירים לצידה הפנימי של הפנייה בהטיה.

השלדה זהה לשנה שעברה, ויש זרוע אחורית חדשה, קלה וחזקה יותר. העיצוב התחדש גם הוא, עם יחידת הפנסים הקדמית שהזכרנו, פיירינג חדש ואווירודינמי יותר הכולל כנפונים אינטגרליים, וצביעה ישירות מעולם ה-MotoGP.

מחירו של האפריליה RSV4 החדש נקבע על 149,900 ש"ח.

24-rsv4_

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

MX1

בשבת: הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס

הסבב השלישי באליפות ישראל במוטוקרוס יתקיים בשבת הקרובה המסלול צ'אמפ פקטורי בפרדס חנה; ניתן להגיע לצפות; קישור לכרטיסים בפנים

3 תגובות

  1. Avatar

    מה עם מבחן הליטרים הגדול ?

  2. Avatar

    לא הבנתי למה הוא "סמן ימני". מה זה אומר בעצם? שהוא מהיר? למה הימניים מהירים יותר? חזקים יותר?

  3. Avatar

    כן, הימנים חזקים, מהירים, טובים ויפים יותר

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן