דף הבית / חדשות / חדש בארץ: ימאהה טרייסר 9 GT פלוס
230731-yamaha-024

חדש בארץ: ימאהה טרייסר 9 GT פלוס

הימאהה טרייסר 9GT+, גרסת פרימיום לדור השלישי של הטרייסר 900 עם מערכת רדאר חדשה, בקרת שיוט אדפטיבית ואלקטרוניקה מעודכנת, מגיע לישראל; המחיר: 105 אלף ש"ח

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה לישראל, מודיעה על הגעתו לארץ של הטרייסר 9 GT פלוס, אשר מגיע עם מערכת רדאר מתקדמת ובטיחותית ותוספות נוספות. 

הדור השלישי של הימאהה טרייסר 900 הוצג לשנת 2021 כאשר מנוע הטריפל קיבל בזמנו הגדלת נפח ל-889 סמ"ק (42 סמ"ק יותר מהמנוע הקודם) על-ידי הגדלת קוטר הצילינדרים ב-3 מ"מ. גם גל הארכובה חדש לגמרי, כשהמנוע מאבד כ-1.6 ק"ג ממשקלו בעיצוב החדש. הספק המנוע עלה ב-4 כ"ס ל-119 כ"ס ב-10,000 סל"ד והמומנט  ל-9.5 קג"מ ב-7,000 סל"ד שהם 1,500 סל"ד נמוך מבעבר, מה שאומר מנוע גמיש יותר עם יותר כוח לכל רצועת הסל"ד.

230731-yamaha-002

בסוף שנה שעברה הציגו בימאהה את גרסת הטרייסר 9GT פלוס, כאשר לראשונה באופנוע של ימאהה מוטמעת מערכת רדאר אשר מאפשרת בקרת שיוט אדפטיבית (ACC – ר"ת Adaptive Cruise Control). המערכת משנה את מהירות האופנוע בהתאם למהירות התנועה מלפנים. בקרת השיוט ניתנת להתאמה בארבעה מצבים אשר קובעים את המרחק מהרכב שלפנים. המערכת פעולת במהירויות בין 30 קמ"ש ל-160 קמ"ש. בשני ההילוכים הראשונים החל מ-30 קמ"ש, בהילוכים 3 ו-4 החל מ-40 קמ"ש, ובהילוכים 5 ו-6 החל מ-50 קמ"ש. המערכת אינה מגבירה מהירות בזמן פנייה, למשל, אך כן מגבירה מהירות בהדרגה בזמן שהאיתות דולק והרוכב מבצע עקיפה. המערכת מופעלת דרך מסך TFT חדש בגודל 7″, המופעל דרך ג'ויסטיק חדש על הכידון. המסך מציע כמובן קישורית לסלולר דרך אפליקציה ייעודית של ימאהה, והוא כולל תוכנת ניווט.

ההאטה והבלימה של הטרייסר אפשרית גם דרך מערכת בלימה משולבת (UBS – ר"ת Unified Brake System) המפעילה את שני הבלמים כאשר הרוכב מפעיל את הבלם הקדמי או האחורי – וזה כאשר מצב BC (ר"ת Brake Control) מופעל.

הימאהה טרייסר 9GT+ מגיע עם מערכת בולמים חשמלית סמי-אקטיבית של קאיאבה (KADS – ר"ת KYB Actimatic Damper System), הניתנת לכיוון למצב ספורט או נוחות. יש מערכת ניהול מנוע עם ארבעה מצבים: ספורט, כביש, גשם או אישי. כל אחד מהמצבים משפיע על הבקרות השונות – בקרת אחיזה, בקרת החלקה ובקרת ווילי.

עוד חדשים הם מושב עם עיצוב וריפוד חדש ומתכוונן (835-820 מ"מ), דיסק הבלימה האחורי גדל ב-9% לקוטר של 267 מ"מ, ויש גם שקע USB חדש. לגרסת ה-GT יש קוויקשיפטר לשני הכיוונים, מה שאין בגרסה הרגילה. בנוסף, יש אופציה למזוודות צד קשיחות, פנסים מתכווננים בהטיה וידיות מחוממות בעשרה שלבים. במהלך חודש אוגוסט יש מבצע השקה שבמסגרתו יינתנו ארגזי הצד המקוריים ללא עלות.

מחירו של הימאהה טרייסר 9GT+ עומד על 104,985 ש"ח.

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן