דף הבית / חדשות / חדש בארץ: מוטוגוצי V7 III – דור שלישי
v7iii-006

חדש בארץ: מוטוגוצי V7 III – דור שלישי

המוטוגוצי V7 III החדש הגיע ארצה בצמד גרסאות; המחירים: 56 ו-60 אלף ש"ח

המוטוגוצי V7 IIIהדור השלישי של ה-V7 הבסיסי – נחת בארץ. היבואנית, עופר-אבניר, מודיעה על הגעתו בימים אלו ועל תחילת השיווק.

הדור השלישי של ה-V7 הוצג לכבוד יובל ה-50 ל-V7 המקורי, ועל הדרך הוא קיבל מספר עדכונים – בין היתר כדי שיעמוד בתקנות יורו 4. על הדרך עלה ההספק ל-52 כ"ס (רישיון נהיגה A, לעומת A1 בעבר). בנוסף, האופנוע שופר בשלדה ובזוויות ההיגוי, בבולמים (מעתה קאיאבה), בבלמים, ובמערכת בקרת ההחלקה הכוללת מעתה 3 מצבים. פרט לכך שופרה הארגונומיה, כמובן עודכן העיצוב הקלאסי. לרשימת השינויים המלאה, לחצו כאן.

מוטוגוצי V7 III Special
מוטוגוצי V7 III Special

ה-V7 III מגיע ארצה בשתי גרסאות – Stone ו-Special. גרסת ה-Stone מגיעה עם צביעת מט אחידה, סעפת ודוד פליטה מושחמים, וכך גם המשולשים, המראות, קפיצי הבולמים האחוריים ורקע לוח השעונים. זה האחרון משלב בין תצוגה דיגיטלית לבין תצוגת מהירות אנלוגית. מחירה של גרסת ה-Stone נקבע על 55,957 ש"ח.

גרסת ה-Special היא הומאג' ל-V750 S3 משנות ה-70. היא מגיעה בצמד סכימות צביעה ב-3 צבעים, ועם הרבה ניקל – כמו על הסעפת ודוד הפליטה, המראות, קפיצי הבולמים האחוריים, ידית האחיזה למורכב, ולוח השעונים. המושב עצמו בעל תפירה ייחודית לדגם, והחישוקים ייחודיים גם הם ומרובי שפיצים. מחירה של גרסת ה-Special נקבע על 59,957 ש"ח.

מוטוגוצי V7 III Stone
מוטוגוצי V7 III Stone

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

236667

פייקס-פיק: האם הסתיים עידן האופנועים במרוץ?

התאונה הטרגית האחרונה שהתרחשה במרוץ הפייקס-פיק המפורסם, שבה נהרג רוכב דוקאטי קרלין דאן, עלולה לסיים את עידן מרוצי האופנועים על ההר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO