דף הבית / חדשות / חדש בארץ: מוטוגוצי V9 בשתי גרסאות
10-Roamer-e-Bobber-Kit

חדש בארץ: מוטוגוצי V9 בשתי גרסאות

הקרוזרים הגדולים של מוטוגוצי שהוצגו בתערוכת מילאנו האחרונה הגיעו ארצה; המחיר - 70 אלף ש"ח

המוטוגוצי V9 החדש על צמד גרסאותיו – Bobber ו-Roamer, שהוצג בתערוכת מילאנו האחרונה, הגיע ארצה ומתחיל בשיווק בימים אלו על-ידי יבואנית מוטוגוצי לישראל – עופר-אבניר.

מימין - V9 רואמר, משמאל - V9 בובר
מימין – V9 רואמר, משמאל – V9 בובר

בבסיס האופנועים מנוע וי-טווין חדש לחלוטין בנפח 853 סמ"ק, עם גל-ארכובה אורכי כמובן – כמו כל אופנועי מוטוגוצי. הוא מספק מומנט של 6.3 קג"מ כבר ב-3,000 סל"ד, כשההספק המקסימלי עומד על 55 כ"ס ומתקבל ב-6,250 סל"ד. המשמעות היא מנוע סופר-גמיש עם ערימות של מומנט כבר מסל"ד אפס. ההינע הסופי מתבצע בעזרת גל הינע, כמקובל אצל מוטוגוצי.

V9 Roamer
V9 Roamer

שני הדגמים מצוידים בבולמי קאיאבה ובלמי ברמבו, מערכת ABS, מערכת בקרת אחיזה בעלת 2 מצבים ואפשרות לניתוק מלא, שקע USB, אימובולייזר, כיבוי אוטומטי לאיתותים (במידה ונשכחו פועלים), וכן התאמה מלאה לאפליקציית MG-MP בסלולרי (תוספת) המאפשרת קבלת מגוון רחב של נתונים ומידע ממחשב האופנוע באמצעות התקן בלוטות' למכשיר הנייד של הרוכב.

V9 Bobber
V9 Bobber

צמד הדגמים נבדלים ביניהם בקונספט ובעיצוב. הרואמר הוא קרוזר עם חישוק קדמי בקוטר "19, כידון גבוה, מושב רחב ורגליות נמוכות, בעוד הבובר מינימליסטי יותר, עם חישוקי "16 וצמיגים שמנים, כנף אחורית קצוצה ומראה אגרסיבי.

מחיריהם של צמד ה-V9 נקבעו על 69,950 ש"ח.

05-Roamer

03-Bobber

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן