דף הבית / חדשות / חדש בארץ: CF MOTO 800MT בגרסת טורינג
CFMOTO-800MT-Touring-002

חדש בארץ: CF MOTO 800MT בגרסת טורינג

ה-CF MOTO 800MT מגיע לארץ בגרסת הטורינג עם חישוקי שפיצים, סט מזוודות ותוספות נוספות; המחיר: 75 אלף ש"ח

עופר-אבניר, יבואנית CF MOTO לישראל, מודיעה על הגעתו ארצה ה-800MT החדש בגרסת טורינג.

CF MOTO 800MT טורינג
CF MOTO 800MT טורינג

לעומת גרסת הספורט, הטורינג מגיע עם חישוקי שפיצים לעומת יצוקים – באותן המידות של 19″ מלפנים ו-17″ מאחור. בנוסף יש זיווד מלא של שלושה ארגזים מקוריים עשויים אלומיניום הכוללים ארגזי צד בנפח 35 ליטרים וארגז עליון בנפח 28 ליטרים –  מרופדים בחלקם הפנימי, אטומים לאבק ומים וניתנים לנעילה. יש מגני ידיים מקוריים, ידיות מחוממות, חימום למושב, מגן גחון, רגלית אמצע וקוויקשיפטר להעלאה והורדת הילוכים ללא שימוש במצמד.

ה-800MT נבחן על ידינו לאחרונה, כאשר השוק הישראלי הוא אחד הראשונים בעולם שמקבל את האופנוע הזה. זהו אדוונצ'ר-כביש בנפח 800 סמ"ק, כשהמאפיין הראשון שלו הוא מנוע הטווין המקבילי LC8c שמגיע מהק.ט.מ 790 אדוונצ'ר. יש מערכת בולמים של קאיאבה מתכווננת במלואה עם מזלג הפוך מלפנים ובולם יחיד מאחור, ויש מערכת בלמים של J. Juan עם קליפרים רדיאליים ודיסקים קדמיים בקוטר 320 מ"מ. מערכות האלקטרוניקה כוללת חיישן IMU למדידת אינרציה, כשעליו הוטמעה מערכת ABS להטיה וביטול אוטומטי למאותתים. יש בקרת שיוט וניטור לחץ אוויר בצמיגים, פנסי LED היקפיים – כולל פנסים מתכווננים לפנייה, ויש מסך TFT צבעוני ואיכותי בגודל "7 מכובדים, שמתממשק כמובן לטלפון הנייד ולמערכת התקשורת שבקסדה.

מחירו של ה-CF MOTO 800MT בגרסת הטורינג נקבע על 74,950 ש"ח – 10,000 ש"ח יותר מגרסת הספורט. 

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

תגובה אחת

  1. Avatar
    קול-בי קריינות ודיבוב

    איזה כיף, ממשיכה התחרות.
    רק תורידו מחירים.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן