דף הבית / חדשות / חדש בפול גז: מחירון אופנועים וקטנועים לוי יצחק
logo_Levi_Group

חדש בפול גז: מחירון אופנועים וקטנועים לוי יצחק

מחירון לוי יצחק לאופנועים וקטנועים - מעכשיו בפול גז, מעודכן חודש בחודשו, בגלישה קלה ואינטואיטיבית

שיתוף פעולה חדש נולד: מעתה תוכלו לגלוש במחירון האופנועים והקטנועים של לוי יצחק – כאן בפול גז.

החל מהיום, 31.10.17, מחירון האופנועים של לוי יצחק מופיע בשלמותו כאן באתר פול גז שבו אתם גולשים כעת. המחירון כמובן יתעדכן מדי חודש ויציג מחירים מעודכנים של אופנועים וקטנועים מכל הסוגים, הדגמים והשנים – בגלישה קלה ואינטואיטיבית. כדי להיכנס למחירון פשוט לחצו על 'מחירון' בתפריט שנמצא בסרגל העליון (בדסקטופ) או מצד ימין למעלה (בטלפונים ניידים).

עמוד מחירון האופנועים של לוי יצחק בפול גז
עמוד מחירון האופנועים של לוי יצחק בפול גז

בשלב זה המחירון מציג חתכים בסיסיים בלבד של יצרן, דגם ושנה, אולם בעתיד הקרוב מאוד נמשיך לפתח את המערכת כך שתוכלו לקבל למשל מחיר משוקלל לפי ק"מ, יד וחודש עלייה לכביש, נתונים נוספים כמו קישורים למבחני דרכים ולמידע נוסף על דגם שבחרתם, וגם פיצ'רים שימושיים נוספים שאותם תגלו בהמשך.

הטמעת מחירון לוי יצחק באתר פול גז היא חלק מתהליך מתמשך של שיפור באתר והרחבת מעטפת השירות שאותה אנחנו מספקים לכם – הגולשים, הכל על-מנת שתוכלו למצוא בפול גז את כל מה שאתם מחפשים על אופנועים וקטנועים, או בקצרה – כל מה שגז.

במסגרת שיתוף הפעולה שלנו עם מחירון לוי יצחק – שהוא המחירון המוביל והמקצועי בענף הדו-גלגלי – תוכלו למצוא תכנים מקצועיים שלנו כמו מבחני דרכים, השקות עולמיות שבהן השתתפנו, וכן חדשות חשובות, גם במחירון האופנועים המודפס של לוי יצחק שמופץ בכל העסקים הדו-גלגליים כמו יבואני אופנועים, חנויות ציוד ומוסכים – החל מגיליון נובמבר 2017 שמופץ היום לעסקים השונים. אתם מוזמנים לקחת לידיים מחירון כזה, בחינם כמובן, וליהנות מהתוכן המקצועי של פול גז גם בפרינט.

שיתוף הפעולה הזה בין מחירון האופנועים המוביל בישראל לבין מגזין האופנועים המוביל בישראל נועד בראש ובראשונה על-מנת להנגיש לכם – הגולשים והקוראים – תכנים מקצועיים מצד אחד, גם תחת האכסניה המכובדת של המחירון המודפס של לוי יצחק, ומצד שני גלישה נוחה במחירון האופנועים – גם במחשב האישי וגם בטלפון הנייד, כאמור כאן אצלנו בפול גז.

משיתופי פעולה בין גופים גדולים ומקצועיים כמעט תמיד כולם מרוויחים – גם שני הגופים, אבל בעיקר אתם קהל הגולשים והקוראים. מהיכרותנו עם אנשי לוי יצחק אין לנו ספק שגם במקרה הזה, של שיתוף הפעולה בין המחירון המוביל בשוק לבין המדיה המוערכת בתחום, המרוויחים העיקריים יהיו אתם.

בעתיד הלא רחוק, כאמור, תוכלו לראות פיצ'רים נוספים שייכנסו לשימוש כאן אצלנו בפול גז – הכל לשם שיפור איכות הגלישה וחוויית המשתמש.

בשם מערכת פול גז אני מאחל לכם המשך גלישה נעימה, ושתפיקו תועלת רבה מהמחירון כאן אצלנו באתר.

אביעד,
עורך ראשי

למחירון האופנועים והקטנועים של לוי יצחק בפול גז – לחצו כאן.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

פרסום לפולגז

לראשונה בישראל – כל מוצרי KTM לרכישה בחנות און-ליין

צ'אמפ פאקטורי של זיו כרמי משיקה חנות אינטרנטית חדשה לליין המוצרים הרחב מבית KTM ושלל יצרנים נוספים

תגובה אחת

  1. תוספת מצוינת לאתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO