דף הבית / חדשות / טריומף: בקרוב ליין כלים חשמליים
Triumph-002

טריומף: בקרוב ליין כלים חשמליים

טריומף מכריזה על תחילת מיזם חשמלי בשיתוף פעולה בריטי נרחב, שיניב את קו האופנועים החשמלי הראשון של החברה הבריטית; בקרוב בישראל?

בטריומף, חברת האופנועים הבריטית שבקרוב תגיע ארצה, יצאו בהכרזה על פרויקט שיקרא TE-1 ומטרתו לקדם את פיתוח האופנוע החשמלי הראשון שלהם. בטריומף נקטו במועד משוער של שנתיים עד להצגה של הפרויקט.

לעזרה טכנולוגית וכלכלית לטריומף יחברו גופים בריטיים נוספים, כשהשם הגדול מביניהם הוא חברת הפורמולה 1 ווילאמס, שיהיו אחראים על פיתוח הסוללה ויחידת הפיקוד למנוע. שותפים נוספים הם חברה טכנולוגית בשם Integral Powertrain Ltd אשר יפתחו את המנוע עצמו ושנאי הכוח. כמו כן, חוקרים מאוניברסיטת וורוויק היושבת בקובנטרי יסייעו בכל נושא ההדמיות וסקרי השוק. בנוסף, סיוע ממשלתי נרחב יקנה פרויקט פטריוטי ולאומי.

מנכ"ל טריומף, ניק בלור: "החיבור של השותפים השונים יאפשר את פיתוח המיזם ללקוחות שלנו המעוניינים לצמצם את ההשפעה שלהם על הסביבה, יחד עם הרצון לחסוך בדלק ולמלא אחר הדרישות הרגולטוריות בנושא. הפרויקט יספק איזון מושלם בין התנהגות, ביצועים ושימושיות".

נציין שבטריומף לא הגדירו שיפתחו אופנוע מסויים חשמלי, אלא פלטפורמה שתשרת את כל דגמי האופנועים של טריומף – כולל הרוקט 3 המפלצתי.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Honda-CBR600RR-2021-009

הונדה CBR600RR החדש: עוד תמונות נחשפות

הונדה יחשפו את המפרט המלא רק בעוד שבוע, אך לבינתיים אנו מקבלים תמונות נוספות של ה-CBR600RR החדש לשנת 2021

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO