דף הבית / חדשות / טריומף: גרסת ספורט לטייגר 900
Triumph-Tiger-900GT-Pro-Launch-004

טריומף: גרסת ספורט לטייגר 900

טריומף יציגו בקרוב גרסת כביש טהורה המבוססת על הטייגר 900 ותיקרא ככל הנראה טייגר 850 ספורט

טריומף הגישו בארצות הברית בקשה לרשום דגם חדש הנקרא טייגר 850 ספורט, אשר צפוי להיות גרסת כל-כביש עם המנוע והשלדה של דגם האדוונצ'ר – הטייגר 900.

הטייגר 900 הוא דגם האדוונצ'ר החדש של טריומף אשר הוצג בגרסה המאופיינת יותר לכביש עם חישוקים יצוקים וגלגלי 17″ ו-"19 במידות אדוונצ'ר (900GT PRO – בתמונה בראש הידיעה)) וגרסת שטח עם חישוקי שפיצים וגלגל 21″ מלפנים (טייגר 900 ראלי פרו). בקשה לרישום דגם שהגישה טריומף בארצות הברית חושפת דגם שלישי, שבדומה לדגם ה-1050 ספורט שנמכר ב-2016, מדובר כאן על גרסת כביש מלאה עם גלגלי 17″, בולמים קצרי מהלך וצמיגים רחבים יותר.

על-מנת לבדל את הדגם מהאדוונצ'רים יבחרו טריומף בשם 850 ספורט, אך המנוע צפוי להיות בדיוק אותם 3 צילינדרים בשורה, 887 סמ"ק, מקוררי נוזל עם 95 כ"ס ו-9 קג"מ. גם השלדה, הבלמים והאלקטרוניקה המרובה צפויים להישאר.

אנו מאמינים שהדגם ייחשף לקראת סוף השנה הנוכחית או בתחילת שנה הבאה. נמשיך לעדכן, וגם להמתין לבואה של טריומף לארץ, כשהכלים הראשונים צפויים להגיע ארצה בקרוב.

 

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Kawasaki Hybrid Dyno

קוואסאקי: עוד פרטים על הטכנולוגיה ההיברידית

בשנה האחרונה שמענו על הטכנולוגיה ההיברידית עליה עובדים בקוואסאקי, אשר משלבת מנוע חשמלי ומנוע בעירה פנימית; עכשיו יש גם סרטון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO