דף הבית / חדשות / יוסאנג: בקרוב אופנוע ספורט בנפח 400 סמ"ק
יוסנאג GD250R

יוסאנג: בקרוב אופנוע ספורט בנפח 400 סמ"ק

מתכננת גרסה מוגדלת של ה-GD250R

יצרנית האופנועים הקוראנית יוסאנג מכוונת להיכנס לשוק אופנועי הכביש בשיא הכוח. החברה מתכננת להיכנס לשוק אופנוע הספורט הבינוניים עם אח גדול ל-GD250R בנפח 400 סמ"ק ועוד מספר דגמים חדשים.

בין הדגמים החדשים שצפויים להיות מוצגים כבר בתערוכת מילאנו הקרובה ניתן למצוא גרסאות חדשות לדגמי החברה הנוכחיים כמו ה-GT650R או ה-GT250R, אך עדיין לא ברור אם מדובר במתיחת פנים לדגמים הנוכחיים או שאולי אופנועים חדשים לגמרי. מה שכן ברור הוא שהחברה צפויה להציג דגם חדש שצפוי לצאת – GD400R, שהוא בעצם גרסה מוגדלת ל-GD250R החדש, שאותו בחנו והתרשמנו מקפיצת המדרגה שבצעה החברה.

יוסאנג למעשה שינתה את השם פעמיים. היא כבר נקראה S&T ועכשיו זה כבר K&R, זאת בעקבות השקעות חיצוניות והעברות מניות. השמות לא מעניינים כמו העובדה שנכנס כסף חדש ורצון לגדול ולצמוח, והצגה של אופנוע ספורט בנפח שמתאים לקטגוריית הביניים. מדובר בקטגוריה חמה שכל היצרנים רוצים להיות בה  ופונה לקהל צעיר. יוסאנג מראה שהיא מכוונת לאירופה ולתחרות עם היצרניות הגדולות גם באירופה ויהיה מעניין לראות אם הצעדים הראשוניים האלו יתפתחו לכדי מעשה והצלחה ממשית.

להזכירכם, ימאהה הציגה ממש לא מזמן את ה-YZF-R3 החדש והצטרפה לחגיגה בה נמצאו עד כה הונדה עם ה-CBR300R (וגם ה-CBR500R), ק.ט.מ עם ה-RC390 וקאוואסאקי עם הנינג'ה 300. ליוסאנג צפויה תחרות לא קלה.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

Husqvarna-svartpillen-701-004

חדש בארץ: הוסקוורנה סווארטפילן 701

הסווארטפילן 701 - הסקרמבלר החדש במשפחת אופנועי הרטרו-מודרני של הוסקוורנה - הגיע ארצה; המחיר: 71 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO