דף הבית / חדשות / ימאהה: גרסת ספורט לטימקס SX ל-2018
Tmax-SX-Sport-008

ימאהה: גרסת ספורט לטימקס SX ל-2018

ימאהה חושפת גרסת ספורט לטימקס SX, הכוללת מערכת פליטה אקרפוביץ', משקף קצוץ ופלטת מספר מינימליסטית

בדיוק שנה אחרי הצגת הדור החדש של משפחת הטימקס (רכיבה ראשונה – בקישור), הכולל בנוסף לגרסה הרגילה גם את גרסת ה-SX וגרסת ה-DX המאובזרות, בימאהה משחררים גרסה נוספת לימאהה טימקס 530 ל-2018: טימקס SX ספורט.

ימאהה טימקס SX ספורט
ימאהה טימקס SX ספורט

גרסת הספורט של ה-SX נשענת על גרסת ה-SX, אולם היא כוללת גם מערכת פליטה של אקרפוביץ', משקף קצר כהה ופלטת מספר מעוצבת ומינימליסטית במקום המקורית.

פרט לשלוש התוספות הללו מדובר בגרסת ה-SX, הכוללת בקרת אחיזה, מפתח קרבה KEYLESS, שקע 12V, מסך TFT צבעוני, ניהול מנוע עם 2 מצבי רכיבה D-MODE, מערכת תקשורת My TMAX, פנסי LED, וכן מנוע 2 צילינדרים בנפח 530 סמ"ק המפיק 46 כ"ס, שלדת אלומיניום, מזלג קדמי הפוך עם 2 משולשי היגוי ובולם אחורי עם מערכת לינקים.

גרסת ה-SX ספורט מגיעה באפור-כחול של גרסת ה-SX, אך גם בסכמת צביעה חדשה באפור-מט, והיא צפויה להגיע ארצה כבר בחודש אפריל הקרוב. מחיר טרם נקבע.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

900-2

חדש בארץ: גרסאות Black Knight של הווג אדוונצ'ר

צמד האדוונצ'רים של ווג, ה-DS900X וה-525DSX, מגיעים לישראל בגרסת האביר השחור, כשה-525 מקבל גם אבזור נוסף; תוספת המחיר - 1,000 ש"ח

תגובה אחת

  1. Avatar

    מה יהיה? באמת שרציתי לאהוב את הסרט. כמו שאמרת, רואים שהבמאים ניסו להשקיע קצת יותר מלעשות רק שוט-רוורס שוט. גם חלק מהשחקנים מנסים. אבל הבעיה העיקרית היא שאני לא מסכים איתך לגבי הפסקה הלפני-אחרונה: הסרט הזה פשוט לא יודע לבנות בדיחות. בסרטים של אדגר רייט, למשל, יש הרבה דברים שמופיעים בהתחלה ומקבלים בסוף פיי-אוף בדרכים מפתיעות ומצחיקות. כאן, הרוב המוחלט של הבדיחות צפוי מהרגע שמכינים אותן. כבר בפעם הראשונה שמזכירים קונספט מסויים (ואז חוזרים עליו עוד כמה פעמים), ברור לך כבר שזה הולך להגיע, וכשזה קורה נותר רק לבהות במסך באדישות של "כן, הנה זה." כמו כן, יכול להיות שבראש שלהם הדמות של ג"סי פלמונס קורעת מצחוק אבל לאורך כל הסרט היא פשוט הרגישה מעיקה. ויש שחקן שמופיע לקראת הסוף שבהחלט היה לי נחמד לראות על מסך שוב.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן