דף הבית / חדשות / ימאהה: חבילות ספורט חדשות ל-MT הקטנים
Yamaha-MT-Sport-Pack-003

ימאהה: חבילות ספורט חדשות ל-MT הקטנים

בימאהה מציעים חבילת ספורט, שבעיקר משפרת את הסטייל, לצמד דגמי ה-MT הקטנים - MT-125 ו-MT-03

צמד דגמי ה-MT הקטנים של ימאהה – MT-125 ו-MT-03 שרק הוצגו – מקבלים אופציה לחבילת ספורט שתשפר את הדאווין בשכונה.

חבילת הספורט של הימאהה MT 125 החדש מציעה משקף קדמי גדול יותר, 'מחרשה' מינימליסטית מאלומיניום, מגני מנוע, מגן נגד שריטות למיכל הדלק ומאותתי LED.

ה-MT-125 החדש עם חבילת הספורט
ה-MT-125 החדש עם חבילת הספורט

 

המנוע ב-MT-125 החדש לשנת 2020 קיבל את מערכת תזמון שסתומים משתנה VVA (ר"ת Variable Valve Actuation) למנוע. ההספק המקסימלי נשאר כמובן 11 קילוואט (כ-14.9 כ"ס) – המקסימום המותר לקטגוריית A2. לפי ימאהה, תזמון השסתומים המשתנה משפר את יעילות הבעירה בתחום סל"ד גדול ומרחיב את טווח הכוח הזמין של המנוע, וכמו כן משפר את תצרוכת הדלק. בנוסף, מערכת הזרקה חדשה עם גוף מצערת גדול יותר. עוד בגזרת המנוע והעברת הכוח, כמו לאחיו ספורטיבי – קלאץ' מחליק וקל יותר לתפעול.

בתחום השלדה ומכלוליה, בימאהה מצהירים על שלדת דלתאבוקס חדשה בעלת גאומטריה משופרת, שאליה מחוברת זרוע אחורית חדשה מאלומיניום. הבולמים הקדמיים הפוכים בקוטר 41 מ"מ עם מהלך של 130 מ"מ. הצמיג האחורי ברוחב 140 מ"מ, ויש גם שיפור במערכת הבלמים עם דיסק קדמי בקוטר 292 מ"מ. הפלסטיקה והארגונומיה חדשים גם הם. יש מיכל דלק חדש בנפח 10 ליטרים (11 ליטרים ל-R125), וכל עבודת הגוף עוצבה בהשראת אחיו הגדולים למשפחת ה-MT.

חבילת הספורט לדגם ה-MT-03 החדש לשנת 2020 מציעה משקף ספורט קדמי, 'מחרשה' מינימליסטית מאלומיניום, מגני רדיאטור, מגן נגד שריטות למיכל הדלק ומאותתי LED.

ה-MT-03 החדש עם חבילת הספורט
ה-MT-03 החדש עם חבילת הספורט

לשנת 2020 הציגו בימאהה את הגרסה החדשה ל-MT-03, שמתבלטת בראש ובראשונה במסיכת החזית החדשה עם פנסי ה-LED יחד עם עבודת גוף חדשה לחלוטין וכיסויי מיכל קרביים יותר ונראות שמזכירה מאוד את ה-MT-09 מהדור האחרון. המנוע, בדומה למותקן בגרסת ה-YZF-R3 המוצלחת, הוא מנוע טווין מקבילי בנפח 321 סמ"ק. עם 42 כ"ס ו-3 קג"מ – כמו של הדגם היוצא. המנוע עבר עדכון ומורכב מחומרים קלים יותר בבוכנות ושסתומים ליעילות גבוהה ופיזור חום יעיל יותר. מלפנים מורכב מזלג הפוך חדש בקוטר 37 מ"מ (בקודם היה מזלג טלסקופי רגיל של קאיאבה) – כמו ב-R3, שכן שניהם יושבים על פלטפורמה משותפת – ומאחור זרוע אחורית ארוכה יותר לשיפור היציבות, וקפיץ חזק יותר בבולם האחורי. כמו כן, יש מסך LCD חדש.

פרט לחבילות הספורט, בימאהה מציעים אביזרים שונים בקטלוג החלקים, כמו למשל דוד פליטה של אקרפוביץ', ציקי צד, מגן שרשרת מאלומיניום, רגליות מורכב מאלומיניום, ועוד. שני הדגמים יגיעו לארץ בתחילת שנת 2020 יחד עם האופציה לחבילת הספורט. על מועד ומחירים נעדכן כשיתקבלו.

Yamaha-MT-Sport-Pack-005

Yamaha-MT-Sport-Pack-004

Yamaha-MT-Sport-Pack-006

Yamaha-MT-Sport-Pack-007

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

RX 300 2T My25 (8)

בטא מציגה את דגמי המוטוקרוס לשנת 2025

בבטא מציגים את דגמי המוטוקרוס של 2025 - ה-RX450 וה-RX300 הדו-פעימתי שמציע השנה יותר כוח ושלדה חדשה

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן