דף הבית / חדשות / ימאהה: סימולטור למערכת האלקטרוניקה של ה-YZF-R1
ימאהה YZF-R1 2015

ימאהה: סימולטור למערכת האלקטרוניקה של ה-YZF-R1

לוח מחוונים ימאהה YZF-R1בתערוכת מילאנו האחרונה חשפה ימאהה את ה-YZF-R1 החדש, על שתי גרסאותיו. אופנוע הסופרבייק החדש הוא התשובה היפנית של ימאהה למתקפה האירופאית על פלח שוק זה. האופנוע חדש בהרבה מובנים, כשאחד מהם הוא מערכת אלקטרוניקה מתוחכמת. כעת מציעה ימאהה סימולטור באתר שלה בו תוכלו ללמוד כיצד לתפעל אותה.

אופנועי הדור החדש עמוסי הטכנולוגיה מצריכים הסתגלות לא רק בתחום הרכיבה הפיזי כי אם גם בהיכרות עם המערכות השונות. כעת ימאהה מציעה דרך אלגנטית מאוד להתמודד עם העניין – סימולטור באתר החברה המאפשר ללמוד את המערכת עוד לפני שעליתם על האופנוע. הסימולטור כולל מראה מלא של לוח המחוונים והכפתורים הנדרשים לתפעל את המערכת, כשיש גם סרטוני הסבר כדי ללמוד את המערכת לעומק.

אין זאת הפעם הראשונה שיצרנית מציעה סימולטור שכזה. אנחנו הכרנו את הרעיון לראשונה בדוקאטי פניגאלה 899 והוא היה לנו לעזר רב, אך הוא לא היה ברשת אלא הגיע על דיסק. ימאהה למעשה מציעה לכל רוכב להכיר את המערכת בצורה חופשית, בטח ובטח לכאלו שהזמינו את האופנוע ומחכים להגעתו, ובינתיים יכולים לנצל את הזמן כדי ללמוד את המערכת. מוזמנים לנסות בעצמכם ולהכיר את המערכת כאן.

צירפנו עבורכם גם סרטון ששחררה ימאהה, המציג את המערכת בפעולה:

[youtube]2NGvKJBjVZ8[/youtube]

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן