דף הבית / חדשות / כך נראה אופנוע הראלי של הוסקוורנה
116364_renet_P6J2989_rid

כך נראה אופנוע הראלי של הוסקוורנה

אופנוע הראלי של הוסקוורנה ערך את טבילת האש שלו בראלי מרוקו - רובן פאריה סיים במקום הרביעי; סאנדרלנד ניצח ווולקנר אלוף הראלי

בחודש יולי הודיעה הוסקוורנה כי בדקאר הקרוב היא תריץ קבוצה רשמית, שבה ירכבו צמד הרוכבים רובן פאריה (רוכב ותיק בקבוצת הראלי של ק.ט.מ) ופלה רנה (רוכב אנדורו בשורות הוסקוורנה, עם תואר אליפות ב-E2) על גבי אופנוע ראלי חדש – FR450.

כעת, חודשיים לפני הדקאר, השתתפה הקבוצה בראלי מרוקו, האחרון מבין סדרת מרוצי הראלי של אליפות העולם וההכנה האחרונה לקראת הדקאר. בראלי סיים פאריה במקום הרביעי הכללי. פלה רנה בראלי הבכורה שלו נאלץ לפרוש בשל התרסקות כואבת.

ה-FR450 של הוסקוורנה - בנוי על בסיס הק.ט.מ 450 ראלי
ה-FR450 של הוסקוורנה – בנוי על בסיס הק.ט.מ 450 ראלי

בראלי עצמו בן חמשת הסטייג'ים ניצח סאם סאנדרלנד הבריטי (ק.ט.מ), כשאחריו בן קבוצתו מתיאס וולקנר האוסטרי (ק.ט.מ) – שזכה בתואר אלוף העולם בראלי. במקום השלישי סיים פאולו גולקלבס הפורטוגלי (הונדה), וברביעי כאמור רובן פאריה על ההוסקוורנה.

בגלריה: תמונות של ההוסקוורנה FR450 החדש, הבנוי על בסיס הק.ט.מ 450 ראלי, עם הרוכבים פאריה ופלה רנה, ותמונות של שלושת המקומות הראשונים – סאנדרלנד, וולקנר וגונקלבס.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן