דף הבית / חדשות / לונסין מתחילים בשיווק אופנוע סופרמוטו
LX250GY לונסין

לונסין מתחילים בשיווק אופנוע סופרמוטו

מתחילה בשיווק דגם סופרמוטו בנפח 250 סמ"ק

יצרנית האופנועים הסינית לונסין משווקת בארץ כבר כחמש שנים על ידי חברת 'המאגר'. כעת מתחילה החברה בשיווקו של אופנוע ספורמוטו חדש בנפח 250 סמ"ק במחיר תחרותי.

ייבוא אופנועי לונסין קיים בארץ על ידי המאגר ב.נ.כ, חלק מקבוצת כדורי, בעלת פעילות נרחבת בתחום הרכב. בין היתר עוסקת הקבוצה במכירת חלפים חדשים ומשומשים לכלי רכב תחת חברת המאגר ובייבוא רכבי צ'רי הסינים. למי שאינו מכיר, לונסין היא אחת מיצרניות האופנועים הגדולה בסין ועובדת כקבלן משנה עבור חברת ב.מ.וו הגרמנית.

כעת מתחילה החברה בשיווקו של אופנוע סופרמוטו חדש, LX250GY, בניסיון להציע אופנוע זול ונגיש שיהווה אלטרנטיבה לקטנועים במחיר דומה, עם תג מחיר של 19,500 ש"ח. מדובר באופנוע בעל מנוע מקורר אוויר בנפח 223 סמ"ק, המספק כ-16 כ"ס, ולעת עתה מספקת החברה דף נחיתה עבור הדגם.

לקבוצת כדורי והמאגר ב.נ.כ עבודה קשה לפניהם, זאת לאחר שהניסיונות להחדיר מותגים סיניים לישראל עבר לא עלו בעין יפה, כשיבואנים מזדמנים ניסו לרכב על גל הצמיחה של השוק הדו-גלגלי עת התחלפו דרגות רישיונות הנהיגה לאלו האירופאיות בינואר 2007. הצרכן הישראלי איבד את אמונו במוצרים אלו, אולם יחד עם זאת נראה כי קבוצת כדורי, בעלת מוניטין מכובד בארץ, נחושה לקדם את האופנוע החדש, אולי כצעד מקדים לפיתוח המותג עצמו בארץ.

אודות אייל פרדר

עשוי לעניין אותך

RX 300 2T My25 (8)

בטא מציגה את דגמי המוטוקרוס לשנת 2025

בבטא מציגים את דגמי המוטוקרוס של 2025 - ה-RX450 וה-RX300 הדו-פעימתי שמציע השנה יותר כוח ושלדה חדשה

4 תגובות

 1. Avatar

  אם הוא טוב כמו שהוא נראה, ההצלחה מובטחת
  בהצלחה

 2. Avatar

  כבר 5 שנים משווק מותג "לונסין" ועדיין היצרן לא מופיע ברשימת היצרנים באתר יד2 ?
  מה אני מפספס?

 3. Avatar

  16 כ"ס? באמת?

 4. Avatar

  אגב לונסין כן מופיע בקטגוריית קטנועים ביד 2 פשוט עדיין לא באופנועים

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן