דף הבית / חדשות / מוטוגוצי: נחשף ה-V85 TT הסדרתי
Motoguzzi-V85-TT-004

מוטוגוצי: נחשף ה-V85 TT הסדרתי

מוטוגוצי חושפת את ה-V85 TT - האדוונצ'ר שאמנם נראה קצת רטרו, אבל מודרני לחלוטין עם המון אלקטרוניקה ועומד בתקנות יורו 4

אחרי שבשנה שעברה חשפה את דגם הקונספט, כעת מציגה מוטוגוצי את הגרסה הסופית של ה-V85 TT (ר"ת Tutto Terreno, בעברית: כל-שטח) שיירד מפס הייצור אל הכביש בשנת 2019. אופנוע המוגדר על-ידי החברה האיטלקית כאנדורו קלאסי, ואמור להחזיר אותה אל תחום האדוונצ'רים הגדולים לאחר שייצורו של הסטלביו הופסק בשל איהתאמה לקנות היורו 4.

מוטוגוצי V85 TT - אדוונצ'ר חדש
מוטוגוצי V85 TT – אדוונצ'ר חדש

האופנוע שנחשף כעת בתערוכת קלן דומה מאוד לקונספט שהוצג לפני כשנה, אם כי ניתן להבחין באי אילו שינויים עיצוביים ומכאניים, אך אלו היו צפויים במעבר לדגם הסדרתי.

השלדה עשויה מצינורות פלדה, והמנוע הוא בתצורת וי-טווין 90 מעלות מקורר אוויר בנפח 850 סמ"ק, המפיק 80 כ"ס ומבוסס על מנוע ה-V9 של החברה, אם כי זה עבר לא מעט שינויים בדרך כדי שיתאים לאופנוע החדש. הגלגלים בגודל 17" מאחור ו-19" מלפנים, מגיעים עם חישוקי שפיצים ודורשים פנימית.

למרות מראה הרטרו המובהק שלו, ה-V85 מציג לא מעט אלמנטים טכנולוגיים דוגמת מערכת בקרת אחיזה ו-ABS המותאמים למצב ניהול המנוע הנבחר, מסך TFT צבעוני המציג שלל נתונים, פנסי LED, מערכת בקרת שיוט ועוד.

ה-V85 צפוי להגיע לשווקים באירופה כבר בתחילת 2019, אם כי טרם נמסר תאריך תחילת שיווקו בישראל. מבחינתנו זהו אופנוע מיוחד ומעניין ואנחנו בהחלט מתכוונים לקחת אותו להתרשמות כשיגיע ארצה.

אודות נמרוד ארמן

מכור לריח של צמיגים חרוכים ואספלט טרי, מחייך בקסדה למראה השלט "זהירות סיבובים מסוכנים לפניך!". אם היה יכול היה גר במסלול מרוצים ומקבל לחשבון הבנק צמיגי סליקס כמשכורת.

עשוי לעניין אותך

25YM Honda CRF250R

הונדה מציגה את אופנועי המוטוקרוס של 2025

בהונדה מעדכנים ל-2025 את דגמי המוטוקרוס בנפחים 250 ו-450 סמ"ק עם שיפורי שלדה, בלמים ומנוע, ויש גם גרסת CRF250RWE חדשה

6 תגובות

  1. Avatar

    כיצד הוא מחליף את הסטלביו שהיה אדוונצר כבד בנפח גדול,בשעה שמדובר באדוונצר בינוני ,המקביל לדוגמא לבמוו gs 850 ,רק שהספקו של זה הראשון נמוך למדי לקטגוריה העכשוית של אופנועי האדוונצר הבינוניים.

  2. Avatar

    לך תיפול איתו בשטח, ששני הצילינדרים שלו בולטים ככה, ועוד גבוהים. מתכון להוצאות יקרות.

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן