דף הבית / חדשות / מוטו מוריני: דגמים חדשים במילאנו
moto-morini-ADV

מוטו מוריני: דגמים חדשים במילאנו

היצרנית האיטלקית הוותיקה, שכל דגמיה מתבססים על אותה הפלטפורמה עם מנוע 1,200 סמ"ק, תציג במילאנו דגמים נוספים עם מנוע חדש לגמרי

מוטו מוריני, החברה האיטלקית שמתבססת על פלטפורמה אחת עם מנוע 1,200 סמ"ק אשר משרת מספר דגמים, תציג דגמים חדשים לגמרי בנפחי ביניים בתערוכת מילאנו הקרובה.

מוטו מוריני הוא שם עבר ותיק, ששורשיו הולכים אחורנית עד לשנת 1937. החברה עברה לא מעט גלגולים, סגירות מפעל והחלפות בעלים, ואופנועיה אף נמכרו בישראל אי-שם בשנות ה-80 של המאה הקודמת. כיום החברה מציעה מספר דגמים בקטגוריות הנייקד, סקרמבלר, ספורט ואדוונצ'ר-תיור, וכולם נראים מצוין, מעוצבים למשעי, וכאמור מונעים על בסיס אותו המנוע.

המנוע המדובר הוא וי-טווין בנפח 1,187 סמ"ק עם 87° בין הצילינדרים. במוטו מוריני, כאמור, משתמשים בפלטפורמה מודולרית שמשמשת את כל דגמיה ומאפשרת להתאים את המנוע לכל הדגמים ושימושים. החברה מתגאה בכך שכל הייצור מתבסס על המפעל באיטליה ומתבצע בעבודת יד.

על-פי ההערכות, בתערוכת מילאנו הקרובה – שתתקיים בתחילת חודש נובמבר – מוטו מוריני תציג סדרת דגמים בנפח קטן יותר, ככל הנראה 800-600 סמ"ק. גם כאן יישמר אותו הרעיון של פלטפורמה אחת ומנוע אחד שישמשו מספר דגמים. נעדכן כמובן ברגע שמוטו מוריני יציגו את הדגמים החדשים, ולבינתיים קבלו את הטיזר לאדוונצ'ר חדש (בתמונה בראש הידיעה), וכן תמונות של דגמים קיימים על בסיס מנוע ה-1,200 סמ"ק.

מוטו מוריני גראן-פאסו
מוטו מוריני גראן-פאסו
וכאן הנייקד המהמם
וכאן הנייקד המהמם

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

RX 300 2T My25 (8)

בטא מציגה את דגמי המוטוקרוס לשנת 2025

בבטא מציגים את דגמי המוטוקרוס של 2025 - ה-RX450 וה-RX300 הדו-פעימתי שמציע השנה יותר כוח ושלדה חדשה

תגובה אחת

  1. Avatar

    הגראן פאסו הזה נראה כמו ה NC..
    לא יודע אם יגיע לארץ, אם כן זה יהיה מעניין..
    ואם הוא יהיה בנפח 1000 בכלל…

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן