דף הבית / חדשות / מועדון אופנועי הכביש של ק.ט.מ תופס תאוצה
ktn-road-club-004

מועדון אופנועי הכביש של ק.ט.מ תופס תאוצה

יצאנו לטיול עם מועדון רוכבי הכביש של ק.ט.מ והתרשמנו מאווירה צעירה ומיוחדת

אנחנו אוהבים מועדוני דגם ומועדוני מותג. פעילויות של יבואנים למען רוכבים מקדמות ותורמות לכולם – הרוכבים זוכים לפעילויות ללא תשלום או עם תשלום סמלי ומרגישים שייכות, חלק ממשהו גדול, היבואנים מרוויחים יחסי ציבור ונאמנות למותג שתתורגם בעתיד לרכישת כלי נוסף, והענף כולו מרוויח יותר פעילויות וקידום התרבות הדו-גלגלית.

בשנה האחרונה, עם הגידול המסיבי של פעילות הכביש של ק.ט.מ, נוצר ותפס תאוצה מועדון חדש – מועדון רוכבי הכביש של ק.ט.מ.

מועדון רוכבי הכביש של ק.ט.מ
מועדון רוכבי הכביש של ק.ט.מ

מה שמעניין במועדון הזה הוא הרב-גוניות של הכלים ושל האנשים שבו. מצד אחד תמצאו בו כלים גדולים ויקרים כמו אדוונצ'רים או סופר דיוקים, אבל מצד שני, חלק גדול מהמועדון מורכב דווקא מבעלי כלים קטנים ובינוניים – דיוקים בכל הנפחים – 125, 200, 390 ו-690 סמ"ק, דגמי ה-RC הספורטיביים בנפחים 125, 200 ו-390 סמ"ק, וגם SMC690. מגוון הכלים הרחב יוצר מגוון אנשים רחב, ובעיקר – עם רוח צעירה. וזה ברור, שכן לחלק גדול מהרוכבים במועדון זהו האופנוע הראשון או השני שבבעלותם, ופה בדיוק נכנס הערך המוסף של המועדון – אותם רוכבים לא רק מכירים רוכבים נוספים שהופכים לחברים לרכיבה ולחיים, אלא מפתחים גם זהות ונאמנות למותג.

אל מועדון רוכבי הכביש של ק.ט.מ הצטרפנו בשבוע שעבר לטיול למכתשים. על המסלול תוכלו לקרוא כאן. בגלל אורכו של המסלול ואופי הכבישים, הטיול הוגבל לבעלי 390 סמ"ק ומעלה, אבל טיולים אחרים, קצרים יותר, פתוחים גם בפני 125 ו-200 סמ"ק. הרכיבה במסלול מוגדר מראש, עם מוביל וסוגר, במקרה הצורך גם עם סיוע לוגיסטי, וכמובן שגם עם ארוחת צהריים – חלק בלתי נפרד מכל טיול ורכיבה. אבל מעבר לפרטים הטכניים, יש שם משהו במועדון הזה שקשה יותר להעביר במילים, והוא הרוח. דווקא בשל העובדה שרוב חברי המועדון הם חבר'ה צעירים, האווירה בטיולי המועדון היא צעירה ורעננה, ומאוד מהנה. מין פייסבוק של החיים האמיתיים.

רוח צעירה - עם רוק בגורוס
רוח צעירה – עם רוק בגורוס

מועדון רוכבי הכביש של ק.ט.מ מונה כיום כ-800 חברים בפייסבוק, אולם רק כרבע מהם פעילים. המועדון זוכה לתמיכה של היבואנית, ד.ל.ב מוטוספורט, כולל תקציב קבוע לאירועים וטיולים, ויש גם רוח חיה מאחוריו כמו דניאל קרייזמן שמתפעל את עמוד הפייסבוק וגיא רדר שמוביל את הטיולים.

פעילות אחת שזכורה במיוחד הייתה הטיול להרי ירושלים עם רוק בגורוס, הסטאנטר של ק.ט.מ שהגיע ארצה למופע ראווה. אי אפשר לשכוח את הווילי'ז של בגורוס בחניון הריק של בה-בהר. מסטרפיס.

רוכבי כביש של ק.ט.מ המעוניינים להצטרף למועדון מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של המועדון ומשם להתעדכן.

בהרי ירושלים עם רוק בגורוס
בהרי ירושלים עם רוק בגורוס

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 41, רוכב על אופנועים 25 שנה ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

SV650-2019-001

חדש בארץ: סוזוקי SV650 בגרסת 2019 משופרת

גרסת 2019 של הסוזוקי SV650, המשופרת במערכת הבלימה ובמרווח ההטיה, הגיעה ארצה; המחיר: 48 אלף ש"ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO