דף הבית / חדשות / מטרו: מכירה מרחוק ומסירה עד הבית
SYM-Maxsym-TL-002

מטרו: מכירה מרחוק ומסירה עד הבית

במטרו מוטור מתאימים את הפעילות למגבלות משבר הקורונה: ימכרו מרחוק וימסרו ישירות לבית הלקוח

מטרו מוטור מתאימה את פעילותה לסגר במשק ולמגבלות שהוטלו בעקבות התפשטות נגיף הקורונה ותחל היום (ראשון) לספק עד הבית את הקטנועים והאופנועים שהוזמנו על-ידי הלקוחות – תוך 48 שעות. הכלים יגיעו לבית הלקוחות באמצעות הובלה מותאמת לאופנועים וקטנועים, ותתבצע ללא עלות נוספת.

הרכישה ניתנת לביצוע בימים אלו מרחוק, דרך אתר האינטרנט של החברה ומענה טלפוני, אולם לקוחות המעוניינים בכל זאת להגיע ולהתרשם מהכלים יכולים להגיע לחלק מהסניפים שממשיכים לפעול בשעות הפעילות הרגילות – בהתאם להנחיות משרד הבריאות ותוך הקפדה יתרה על ההיגיינה של אנשי המכירות ושל הלקוחות.

במטרו מוטור מסבירים כי "החלטנו להתאים את פעילותנו למצב כיום, ולכן אנחנו נותנים לכל לקוח לבחור כיצד הוא רוצה לרכוש את הכלי החדש שלו, אם בהגעה פיזית לאחד מהסניפים ואם בהזמנה טלפונית ללא צורך להגיע לסניף. נציגי המכירות ישמחו לענות טלפונית לכל לקוח שמתלבט בין מספר דגמים או שיש לו שאלות מקצועיות על הכלי בו הוא מעוניין. כל לקוח שיזמין כלי חדש, גם טלפונית וגם בסניף, יקבל אותו עד הבית תוך 48 שעות".

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז
המשתמש של מערכת פול גז, ממנו אנו מפרסמים ידיעות כלליות.

עשוי לעניין אותך

Royal Enfiels Guerrilla (2)

רויאל אנפילד מציגה את הגרילה 450

ברויאל אנפילד מציגים באופן רשמי את הגרילה 450 החדש, שמרחיב את משפחת ה-450 ונכנס כגרסת הבסיס עם תצורת סקרמבלר לכביש המבוססת על ההימליאן 450 החדש

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן