דף הבית / חדשות / ממשיך להביא כבוד: סוף סלע באליפות הסופראנדורו העולמית
421893_manuel-lettenbichler_SuperEnduro_2022_Rnd1_3714

ממשיך להביא כבוד: סוף סלע באליפות הסופראנדורו העולמית

עוד אבן דרך בקריירה המדהימה של הרוכב הישראלי המוכשר סוף סלע, עם ניצחון באחד ממקצי הערב ומקום שני כללי בקטגורית הג'וניורס בסבב הסופראנדורו העולמי שנערך בהונגריה

הישג אדיר: סוף סלע מסיים במקום השני בקטגוריית הג'וניורס בסבב ההונגרי של אליפות הסופראנדורו העולמית.

רוכב ק.ט.מ הצעיר והמוכשר סוף סלע מציין עוד הישג בקריירה המרשימה שלו כשהתחרה בבסבב השני של אליפות הסופראנדורו העולמית שהתקיים בבודפשט שבהונגריה וסיים שני בקטגוריה. סלע התחרה בקטגוריית הג'וניורס המיועדת לרוכבים עד גיל 21. כל סבב מורכב משלושה מרוצי גמר, והמנצח הוא זה שמקבץ את התוצאה הכוללת הטובה ביותר.

סלע, שמתאמן בחודשים האחרונים תחת שרביטו של אלפרדו גומז, התחיל את הערב עם הזמן המהיר באימונים. את המקצה הראשון סיים סלע במקום השני, לאחר מכן הרוכבים המהירים עוברים לשורה השנייה כדי לשמור על עניין, והוא סיים את המקצה השני רק במקום השביעי. במקצה השלישי והאחרון סלע לקח את ההולשוט והוביל עד לסיום. בסיום התברר שהוא חטף 10 שניות עונשין בשל ירידה מהמסלול, ועקב כך הורד למקום השני.

בקטגוריה הבכירה בילי בולט (הוסקוורנה) זכה בניצחונו השני העונה לפני טדי בלזוסיאק (גאס גאס) וג'וני ווקר (בטא).

הרוכב המוכשר יהיה הישראלי המוביל בסבב השלישי של הסופראנדורו העולמי שיתקיים בארנה שבירושלים ב-3.3, אליו תגיע צמרת הרוכבים העולמיים למסלול הביתי של סלע.

תקציר הערב בהונגריה:

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן