דף הבית / חדשות / מסלול המרוצים בערד – יש אור ירוק להקמה
arad-racetrack

מסלול המרוצים בערד – יש אור ירוק להקמה

לפי התכנון - כבר בחודש הבא יתחילו העבודות על המסלול, ובחודש אפריל הוא ייפתח רשמית

חדשות מצוינות לחובבי המוטוריקה: בימים האחרונים התקיימו מספר ישיבות בהשתתפות נציגים מרשות הספורט המוטורי בראשות יוסי ניסן, התאחדות הספורט המוטורי בראשות שון בן יקר, ועיריית ערד, כולל ראש העיר וסגנו שדחפו חזק. בסיום הישיבות ניתן האור הירוק – מתחילים לבנות את מסלול המרוצים בערד.

אם לא יגיעו מכשולים בלתי-צפויים, כבר בחודש הבא – דצמבר 2016, יחלו העבודות לבניית המסלול, ואלו צפויות להסתיים סביב חג פסח, כלומר חודש אפריל 2017. אז ייפתח המסלול באופן רשמי ויפעל באופן סדיר. זאת אחרי שבשבוע הבא ייפתח מכרז לבחירת קבלן ביצוע, כשאחת ההתניות למכרז תהיה כאמור תחילת עבודות כבר בחודש דצמבר.

הנוגעים בדבר אישרו את הפרטים האחרונים, כולל את תוואי המסלול הסופי שעומד על 1.6 ק"מ עם אפשרות הרחבה בעתיד עד ל-3.5 ק"מ, והוא תוכנן על-ידי אד קסרזון בשיתוף מהנדסים ועיריית ערד, וכן נציגים מההתאחדות ומרשות הספורט כמו אלי חן ושי לוי. כמו כן, בשלב הראשון לא יקומו מתקנים נלווים כמו שירותים או חדרי הדרכה. אלו יוקמו אחרי שהמסלול יחל בפעילותו. עלותה הראשונית של הקמת המסלול – 5.6 מיליון שקלים.

מסלול האספלט החדש בערד מיועד לספורט מוטורי על כל רבדיו – מרוצים הדרכות, השתלמויות וימי מסלול – לאופנועים ולמכוניות.

נמשיך לעדכן.

arad-racetrack

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן