דף הבית / חדשות / מערכת איתור חברתית חדשה – Ellr
ELLR

מערכת איתור חברתית חדשה – Ellr

מערכת האיתור החדשה Ellr מאפשרת קבלת עזרה מחברים וכן שיתוף במדיות חברתיות ועם חברים - וכמובן הגנה על האופנוע

חברת TRAXX הגרמנית משיקה בישראל, במקביל להשקה העולמית, את מערכת האיתור Ellr. מערכת זו, אשר פותחה בישראל בטכנולוגיה מתקדמת ומיוצרת באירופה, נועדה לתת מענה לרוכבי דו-גלגלי מפני גניבות ותאונות דרכים, והיא מערכת האיתור החברתית הראשונה בעולם.

הרוכב יכול להגדיר מראש חבר, אשר יהפוך למעשה ל'מלאך שומר', כך שבמקרה של גניבה או תאונה (המערכת מסוגלת לזהות גם מקרי תאונה) תישלח התראה מיידית אליו לשם הגשת עזרה הדדית. בנוסף, הרוכב יכול להגדיר קבוצת רוכבים שבמקרים אלה יקבלו גם הם התראה, וכן תישלח התראה גם לרוכבים נוספים אשר התקינו את האפליקציה ונמצאים בקרבת המקום. המערכת תאפשר לקבוצות רוכבים וחברים – בכביש ובשטח – ליצור קהילות המשתפות פעולה להעלאת רמת הביטחון והבטיחות של חבריה ושיתוף גורמי האכיפה במידע בזמן אמת.

Ellr תוכננה להציע פשטות וידידותיות תפעולית המתאימה לכל אופנוע בעזרת אפליקציה חינמית ייעודית קלה לשימוש, המעניקה לרוכב מידע עשיר בזמן אמת על הכלי הדו-גלגלי שלו, כמו מיקום, תיעוד ושיתוף של מסלולי רכיבה ברמת דיוק גבוהה (בצירוף מרחקי נסיעה ומהירות ממוצעת), חיווי מצב מצבר, התראה במקרה של מצבר חלש ועוד. בנוסף, בעזרת לחצן ייעודי הרוכב יכול לשלוח בעצמו אות מצוקה ל'מלאך השומר' שלו ולרוכבים שסביבו אודות גניבה, תאונה או תקלה באופנוע שמצריכה סיוע.

האפליקציה מתעדת את מסלולי הרכיבה בכביש ובשטח ברמת דיוק גבוהה, ומאפשרת לרוכב לשתף את מסלולי הרכיבה עם חבריו ברשתות החברתיות השונות, בקבוצות וואטסאפ, בדואר אלקטרוני וכו'. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם בחנויות אפל וגוגל, כך שניתן לקבל עזרה בחירום גם ממי שאין ברשותו את מערכת האיתור.

ההתקנה של מערכת האיתור Ellr קלה ופשוטה, וכוללת חיבור למצבר האופנוע בלבד – ללא התערבות בצמת החשמל של האופנוע. המערכת מצוידת בסוללת גיבוי שמחזיקה את המערכת ערה לשבועיים ימים – גם אם נותקה מהמצבר. גודל המערכת כגודלה של קופסת גפרורים, והיא מצוידת בכרטיס SIM בינלאומי שיודע לעבוד עם כל רשתות הסלולר, וכן לעבוד בכל מקום בחו"ל.

מחירה של המערכת בישראל נקבע על 1,400 ש"ח – כולל שנתיים ללא דמי שימוש ושנתיים אחריות מלאה.

את מערכת האיתור של Ellr ניתן לרכוש דרך אתר החברה בכתובת https://www.ellr.bike/

קופון הנחה בשווי 50 יורו לרוכשים: ELLR2019!!

1

3

4

7

8

אודות מערכת פול גז

מערכת פול גז

עשוי לעניין אותך

BMW-Cruiser-1

ב.מ.וו: כך ייראה האופנוע עם מנוע הבוקסר החדש

ב.מ.וו 'נתפסו' בוחנים את האופנוע הראשון שיישא את מנוע הבוקסר החדש בנפח 1,800 סמ"ק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Single Sign On provided by vBSSO