דף הבית / חדשות / מערכת עזר למניעת תאונות לאופנועים של INNOVV
The Third Eye (4)

מערכת עזר למניעת תאונות לאופנועים של INNOVV

חברת INNOVV מציגה את ה'עין השלישית' - מערכת עזר למניעת תאונות לאופנועים על-ידי התראות ויזואליות וקוליות; המחיר: 1,690 ש"ח

ה'עין השלישית' (ThirdEYE) של INNOVV מציעה מערכת עזר למניעת תאונות לאופנועים על-ידי התראות ויזואליות וקוליות וכיסוי שטחים מתים.

יצרנית מצלמות הדרך לאופנועים ולקסדות INNOVV משיקה את מערכת 'העין השלישית', אשר מסייעת למניעת תאונות על-ידי התראות בזמן אמת מפני סכנות המגיעות מאחור וכיסוי שטחים מתים. מערכת ה'עין השלישית' מספקת התראות על עצמים בשטחים מתים, עצמים שסטו, וכן על התקרבות מהירה מאחור של כלי רכב. יעילות המערכת לזיהוי מאחור בטווחים של החל מ-20 ס"מ ועד 50 מטר, וזאת בזווית של עד 150 מעלות. למערכת אפשרות זיהוי של עד 64 עצמים בו זמנית.

מערכת ה'עין השלישית' של INNOVV כוללת רדאר המותקן בחלקו האחורי של האופנוע או הקטנוע, צמד נורות איתות המורכבות על המראות או לצידן, ממיר מתח, וכמובן ה'מוח' עצמו. ההתקנה מתבצעת עצמאית, לבעלי הסמכה בחשמל, או בכל מוסך מורשה. מחירה של המערכת עומד על 1,690 ש"ח.

לעמוד המוצר באתר barcom ישראל – לחצו כאן.

The Third Eye (1)

The Third Eye (2)

The Third Eye (3)

The Third Eye (5)

The Third Eye (6)

The Third Eye (7)

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן